Gubre yeterlimi

slayer47

Üye
Arkadaşlar an serisi gübre almayı dusunuyom ilk growum
B52
Big bud
Bud candy
Overdrive
Connoisseur grow a.b
Connoisseur blom a.b
Tarantula
bunlar yeterlimi saygılar sevgiler hepinize yardımlarınız vekliyorum

Weeezzy

Üye
selam kanka ben sensi a b tercih etmiştim
köklendirici de voodoo pirhana tarantula sıralamasıyla hangisini alabiliyosan
overdrive şimdi alma en sonda alırsın onun yerine köklendirici al
bloom gübreleri de aynı bir ay sonra temin edersin o parayla başka gübreler alırsın

sensi grow a b
voodoo
pirhana
b52
bud candy
revive

bunlar düzenli verdiklerim arada da calmag veriyorum

slayer47

Üye
saol kanka eyvllah tarantula vodoo dan daha iyi biliyom ondan yazdım sensi yerinede conneseir daha iyidir diye düşündüm ondan yazdım

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Arkadaşlar an serisi gübre almayı dusunuyom ilk growum
B52
Big bud
Bud candy
Overdrive
Connoisseur grow a.b
Connoisseur blom a.b
Tarantula
bunlar yeterlimi saygılar sevgiler hepinize yardımlarınız vekliyorum
Tarantulanın yanına voodoo al kesinlikle. Connoisseur kullanıyorsan calmag ihtiyacı olmaz diyorlar bende ilk kullanıyorum ama yine de bi danış birilerine. Kesinlikle an Revive al efsane bir olay 1 saatte stres namına bir şey bırakmıyor bitkide. Bud factor x çiçekte önemli bir olay. Ve carbolad. Seçenek çok eleye eleye en önemlilerini almak gerek.

slayer47

Üye
kanka voodo ve piranha yazdım tarantulayı sildim connoisseur yerinede sensi grow a b yazdım peki kullanımı tabloya göre gitsek sıkıntı olmaz deme

Weeezzy

Üye
10. günde sensi grow a b hariç 18. günden sonra beraber verdim

Litre başı

sensi grow A 1 ml
sensi grow B 1 ml
voodoo 0,5 ml
pirhana 0,5 ml
b52 0,5 ml
bud candy 0,5ml
revive 0,5 ml

25 günden sonra (3 4 günde kuruyorsa böyle yoksa ona göre ayarlaman lazım)

sensi grow A 2 ml
sensi grow B 2 ml
voodoo 1 ml
pirhana 1 ml
b52 1 ml
bud candy 1 ml
revive 1 ml

revive ara sıra da verebilirsin calmag da lazım olabilir ben bir kere verdim daha gerek kalmadı vegde

slayer47

Üye
kanka ilk hafta vodoo piranha 2 ml diyor sen neden 0.5 ml verdin ne yazıyorsa daha azını vermişsin öyle mi olması gerekiyor

Ü

Üye silindi 31054

Guest
kanka voodo ve piranha yazdım tarantulayı sildim connoisseur yerinede sensi grow a b yazdım peki kullanımı tabloya göre gitsek sıkıntı olmaz deme
Kankam ben kök gübrelerini çiçeğin 2. Haftasına kadar full veriyorum. Çiçeğin 2. Haftası kesiceksin kök gübrelerini. İlk başta yarı tablo gittim sonra full gittim kök gübrelerini. Grow, bloom hep yarı git. Kök gübrelerini de tam gittiğinde terslik görürsen yarı ya dönersin. Mesela ben hep yarı tablo yapıyorum kök gübresi hariç. Bıg bud , Overdrive da da yarı ilk sulama sonra full oran ile suluyorum. Tablodan şaşma kesinlikle. Ben hafta da 2 sulama yapıyorum o yüzden 2 ye bölüyorum bu arada.

Ü

Üye silindi 31054

Guest
kanka ilk hafta vodoo piranha 2 ml diyor sen neden 0.5 ml verdin ne yazıyorsa daha azını vermişsin öyle mi olması gerekiyor
Revive ara sıra verilecek bir gübre değil. Topping lst vs gibi stres içerikli şeylerden önce veya yaptıktan sonra verirsin stresi kaldırır. Sen hiç başın ağrımadığında ağrı kesici içiyor musun ? :)

Weeezzy

Üye
Kankam ben kök gübrelerini çiçeğin 2. Haftasına kadar full veriyorum. Çiçeğin 2. Haftası kesiceksin kök gübrelerini. İlk başta yarı tablo gittim sonra full gittim kök gübrelerini. Grow, bloom hep yarı git. Kök gübrelerini de tam gittiğinde terslik görürsen yarı ya dönersin. Mesela ben hep yarı tablo yapıyorum kök gübresi hariç. Bıg bud , Overdrive da da yarı ilk sulama sonra full oran ile suluyorum. Tablodan şaşma kesinlikle. Ben hafta da 2 sulama yapıyorum o yüzden 2 ye bölüyorum bu arada.
güzel açıklama
revive konusunda küçük miktarlarda vermen kimseyi öldürmez ışık stresi çekiyordur azıcık yardımcı olur her seferinde kullanmak zorunda değilsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **