Guzel cigarayla gelen guzel kafalar

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7637
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 7637

Guest
Beyler hepinize iyi geceler;

Bugun kofteciden aldigim 50 lik dalga(saf ot) acikcasi bok gibi tadi bok gibi kafasi vardi, keske icmeseydim diyorum, taze kafa daha iyiydi bundan

Velhasil kelam dogru duzgun cins ot icemedim

sizler de ictiginiz guzel cins esrarlarin nasil bi kafasi oldugunu aciklar misiniz daha yeni bi growerim sizlerin bilgilerine ihtiyacim var su sigara soyle kafa yapar vs vs diyebilirsiniz

Ayrica icince hangi seyleri yapmam bana zevk verir bazen evde iciyorum kendime tutuluyorum sıkılıyorum ne yapmalıyım sizce

köfteci

Yeni üye
Cvp: Guzel cigarayla gelen guzel kafalar

desert101' Alıntı:
Beyler hepinize iyi geceler;

Bugun kofteciden aldigim 50 lik dalga(saf ot) acikcasi bok gibi tadi bok gibi kafasi vardi, keske icmeseydim diyorum, taze kafa daha iyiydi bundan

Velhasil kelam dogru duzgun cins ot icemedim

sizler de ictiginiz guzel cins esrarlarin nasil bi kafasi oldugunu aciklar misiniz daha yeni bi growerim sizlerin bilgilerine ihtiyacim var su sigara soyle kafa yapar vs vs diyebilirsiniz

Ayrica icince hangi seyleri yapmam bana zevk verir bazen evde iciyorum kendime tutuluyorum sıkılıyorum ne yapmalıyım sizce

cinsle alakalı kafa bakımından bir fark var orda hemfikiriz ama cins olmayan güzel yetiştirilmiş bir bitki de genetik sigaralara göre pek aşağı kalmaz. olay düzgün yetiştirmeyle ve doğru zamanda hasat edilmesiyle alakalı genel olarak.

Ü

Üye silindi 7637

Guest

köfteci' Alıntı:
cinsle alakalı kafa bakımından bir fark var orda hemfikiriz ama cins olmayan güzel yetiştirilmiş bir bitki de genetik sigaralara göre pek aşağı kalmaz. olay düzgün yetiştirmeyle ve doğru zamanda hasat edilmesiyle alakalı genel olarak.

Bakalim kanka sponsordan verdik 3-5 cesit super lemon haze bubba kush filan cunku normal ot harbi bok gibi bi daha icmem adam akilli cins olmadan thc denen sey %1 herhalde bi goz kizartip mal ediyo baska bisey yok

Senin ictigin cinslerin kafasi nasi isimleri ne knk biraz heyecan istiyorum grow oncesi

Keşke şuan sarılı sigaram olsaydı ballandıra ballandıra anlatsaydım sana güzel kankacım ama bugün ayığım o yüzden farkı konulara değineceğim..

Öncelikle saf otu yabana atma bitki aynı bitki çanakkale domatesi de güzel olabilir antep domatesi de ikiside bakımlı olunca çok fark olmaz genel özelliklerinin dışında burada anlaşalım ziraaaaaa buradaki bir çok kişi cins nedir bilmezken oturdukları yere yapıştıkları lal oldukları olmuştur dediğim gibi domates domatestir.

Ama gel gelelim cins olayına cinste asıl olay aslında kankacım yetiştirmek yani verilen siparişlerin yüzde 99'u hybrid dediğimiz birden farklı türün melez çocukları. neden yapıyorlar bunları sadece kafası için mi hayır asıl olay atıyorum zor yetişen bir türü hızlı yetişen türle kırıyorlar orta yetişen bir şey oluyor veya atıyorum dik yetişen bir şeyi kısa yetişen bir şeyle kırıyorlar orta boy oluyor vs.

Ama bunun kafa etkiside var yani atıyorum Sativa dediğimiz daha çok yaratıcı daha hareketli zamanlarda tercih edilen bir tür seviyorsun ama bunu gece içince uykun gelmiyor kaçıyor veya cinsel performansta sıkıntı çıkarıyor çünkü kafan çabuk dağılıyor ne yapıyorsun hybrid bir tür seçiyorsun böylelikle süper lemon haze atıyorum yanılmıyorsam yüzde 70 sativa yüzde 30 indica bu ne demek oluyor içiyorsun ilk başlarda yaratıcı fresh oh haha hihi ama atıyorum 3 sigaradan sonra 4 sigaradan sonra yoğunlaşan indica etkisiyle mayışıyorsun ne oldu gece sorunlarını çözdü ne oldu bir taşta iki kuş vurdun olay bu o yüzden 100lerce çeşit mümkün ve aslında sigaraların tetiklediği durumlar vardır ama kafayı kişi yaşar yani aynı türü içmemize rağmen farklı şeyler yaşayabiliriz...

Yemeğim geldi ve uzun yazılar genelde insanları sıkıyor diye burada virgüllüyorum umarım harika sigaraların babası olursun eşi dostu olursun sağlıcakla kal belki bir sonraki postum vakit geçirmekle alakalı olabilir, iyi forumlar.

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Hic sıkılmadan okudum bro, eline saglik repini verdim, galiba tecrube ede ede ogrenicez.

Bir gün sigara sardım oturdum içicem Spotify'dan bir play liste girdim ilk şarkıyı dinledim 10 saniye beğenmedim geçtim ikinci şarkıyı dinledim 15 saniye beğenmedim, üçüncü de aynı şekilde sarmadı dördüncüyü beğendim yapıştırdım sigarayı camdan bakıyorum mumlar falan yanıyor takılıyorum sigara bitiyor yenisini sarıyorum aa bir şarkı çalıyor çok harika bi baktım liste başa dönmüş beğenmediğim şarkı harika kulaklıkla dinliyorum bu arada neyse ikinciye baktım oda iyi sallıyor üçte iyi falan fişman günü bitirdim aradan bir iki gün geçti bu olay benim aklıma geldi dedim şuan ayığım tekrar dinliyim ilk kısa dinledim beğenmemiştim sonra sigara içince beğendim şimdi dinlersem gerçekten sevip sevmediğim belli olur dedim açtım dinliyorum dedim ki bu şarkı beni bu kadar nasıl salladı güzel değil ki ??? hahaha buradan hangi sonuca geliyoruz kankacım müzik çok iyi gidiyor... Yazdıkça yazasım geliyor ama nutuk gibi tek ben yazmak istemiyorum başkalarıda yazsın bende onlardan ilham alayım diyorum ama saat bakımından ters bir zamandayız...

köfteci

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Bir gün sigara sardım oturdum içicem Spotify'dan bir play liste girdim ilk şarkıyı dinledim 10 saniye beğenmedim geçtim ikinci şarkıyı dinledim 15 saniye beğenmedim, üçüncü de aynı şekilde sarmadı dördüncüyü beğendim yapıştırdım sigarayı camdan bakıyorum mumlar falan yanıyor takılıyorum sigara bitiyor yenisini sarıyorum aa bir şarkı çalıyor çok harika bi baktım liste başa dönmüş beğenmediğim şarkı harika kulaklıkla dinliyorum bu arada neyse ikinciye baktım oda iyi sallıyor üçte iyi falan fişman günü bitirdim aradan bir iki gün geçti bu olay benim aklıma geldi dedim şuan ayığım tekrar dinliyim ilk kısa dinledim beğenmemiştim sonra sigara içince beğendim şimdi dinlersem gerçekten sevip sevmediğim belli olur dedim açtım dinliyorum dedim ki bu şarkı beni bu kadar nasıl salladı güzel değil ki ??? hahaha buradan hangi sonuca geliyoruz kankacım müzik çok iyi gidiyor... Yazdıkça yazasım geliyor ama nutuk gibi tek ben yazmak istemiyorum başkalarıda yazsın bende onlardan ilham alayım diyorum ama saat bakımından ters bir zamandayız...

okudukca kafam yükseldi kanka :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******