Hızlı Resim (Önemli)

Öncelikle konu yanlış yere açıldıysa modlar gerekli kategoriye taşısın önemli bir konu!

[font=arial, sans-serif]https://hizliresim.com/p/kotuye-kullanim
[/font]

( Hızlı Resim ) aracılığı chatte bazı arkadaşların hatta çoğu arkadaşın fotoğraf paylaşımı yaptığını gördüm site ülkemizin kurallarına uymak zorundadır, devlet istese siteden logları alır size nokta atışı yapabilir bana bir şey olmaz demeyin bugün facebookta bile herhangi bir olay olduğu zaman hemen yer tespiti yapılıyor. 

Önemli bir konu daha iPhone telefonlarda fotoğraflarda kesinlikle konumu kapatın, paylaşmış olduğunuz fotoğrafı alıp herhangi bir iPhone a tekrar yüklenirse fotoğrafın net konumu olmasa bile hangi bölgede çekildiği fotoğrafı açınca üst taraftaki barda açıkça yazmaktadır.

1kedi7beni

Yeni üye
Haklısın mesela jointcan diye bir blog var aman uzak durun chatten, siviller adam ayıklıyorlar ordan haberiniz olsun ben uyarayim. Fotoğrafları falan hizliresim den yükle diyorlar ordan konum alıyorlar. Gizli sorular falan soruyorlar mesela senin yerini tespit edecek şekilde.

Cvp: Hızlı Resim (Önemli)

1kedi7beni' Alıntı:
Haklısın mesela jointcan diye bir blog var aman uzak durun chatten, siviller adam ayıklıyorlar ordan haberiniz olsun ben uyarayim. Fotoğrafları falan hizliresim den yükle diyorlar ordan konum alıyorlar. Gizli sorular falan soruyorlar mesela senin yerini tespit edecek şekilde.

Forumun zaten fotoğraf upload bölümü varmış https://resim.tohumsuz.com/

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
    P PsyWeed: ****** ********