Hadi kankalar.

Avare

Doktor
Kanka aynisini yapman icin elimden geleni ardina koymam. hasat yaklasik 2 haftam var. Sen hele 2 hafta sonra gör o kizimi.:)
Abi benim zaman kısıtlı ve erkeklerin ilki ayrıldı 2 hafta daha veg anca vericem dolayısıyla ne alırsak durumundayım.
bu akşam konu açarım abi bi el atarsın;) senin de elin bereketli.

üstad ben yarın atayım olurmu foto kızlarım bensiz ne yapıyor acaba şimdi günlük 30 dk muhabbet ediyordum ben kızlarımla canları sıkılmıştır şimdi :(

xskyrex7

Yeni üye
reis ilk growumu yapmaya hazırlanıyorum 3 tohumum patladı yaklaşık 1 haftada 5-6 cm oldular pek bütçem yok kabini kendim yaptım iiçini nası nemlendireceğim acaba bana bi çok konuda bilgi verebilirsen sevnirim sende çok yetkili birine benziyorsun mizacınıda sevdim kızların çok güzelmiş ❤️

Yesil888

Ordinaryüs
reis ilk growumu yapmaya hazırlanıyorum 3 tohumum patladı yaklaşık 1 haftada 5-6 cm oldular pek bütçem yok kabini kendim yaptım iiçini nası nemlendireceğim acaba bana bi çok konuda bilgi verebilirsen sevnirim sende çok yetkili birine benziyorsun mizacınıda sevdim kızların çok güzelmiş ❤️
Nem makinasi alacak bütce yoksa 5 lt pet su al, sana pet sise lazim. Daralan bogumu kes üzerine delikler ac bolca icine su sik, gecir filizlerin tepesine. Petin ici sürekli nemli kalsin. Filizler cok sevecek bu nemi.

On numara işçilik çıkartmışsin eline sağlık. Benimkiler daha çiçeğin 30. Gününde böyle gördükçe sabırsızlanıyorum kenarimizda da yok harman kaldık.

Yesil888

Ordinaryüs
On numara işçilik çıkartmışsin eline sağlık. Benimkiler daha çiçeğin 30. Gününde böyle gördükçe sabırsızlanıyorum kenarimizda da yok harman kaldık.
Kanka 2 ay önce bir bitki hasat etmistim, stok saglam.Bunuda hasat ettimmi, eylülde yenisine baslarim. Bunlar bana yilbasina kadar yeter. Sabir kanka, yapacak bir sey yok.2-3 hafta sonra tirtik atacak duruma gelirler. :)

Kanka 2 ay önce bir bitki hasat etmistim, stok saglam.Bunuda hasat ettimmi, eylülde yenisine baslarim. Bunlar bana yilbasina kadar yeter. Sabir kanka, yapacak bir sey yok.2-3 hafta sonra tirtik atacak duruma gelirler. :)
Kanka seninki gibi olsalar çoktan tirtiklamistim. Valla inşallah dediğin gibi 15 gün sonra az kıvama gelirler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
    Mest Mest: **** ******