HAGB ve GBT ile ilgili yardım

Rooster

Yeni üye
Beyler geçen 1.8 ay hagb aldım. Adli sicilde çıkmıyor diye biliyorum ancak gbt hakkında bilgim yok. Acaba bu ceza çevirmelerde gözükücek mi ve gözükmesi halinde üst araç araması harici neler yaşayabilirim. Bilgisi olan var mı?

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Beyler geçen 1.8 ay hagb aldım. Adli sicilde çıkmıyor diye biliyorum ancak gbt hakkında bilgim yok. Acaba bu ceza çevirmelerde gözükücek mi ve gözükmesi halinde üst araç araması harici neler yaşayabilirim. Bilgisi olan var mı?
Hagb kararı gözükmez kanka. Benim sabıkam var gpt ' de gözüküyor. Bu yüzden gpt ' de ince aramaya alınabiliyorsun bazen. Ama seninki çıkmaz merak etme. Sabıka olmaması taşıyıcı için her zaman avantajdır

Kanka çıkmaz rahat ol. Mahkeme sürecini biraz anlatabilir misin nasıl oldu? İnternette hiç bilgi yok doğru düzgün çok makbule geçer.

birde hocam benimde denetim yandı hala duruşmayı bekliyorum banada 1.8 ay hagb verir mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **