hasada doğru yapraklarda sararma

Resewq 44

Yeni üye
kankalar outdoor bitkilerimin hasadına 3-4 hafta kala yapraklarda sararma görmeye başladım, sebebini forumda bulamadım.ayrıca hiç gübre kullanmadım sadece büyüme aşamasında inek gübresi kullandım.son 2 hafta keçi boynuzu pekmezini 1litre suya 2ml karıştırarak vermeyi düşünüyorum yararı olur mu? bilen knklar yeşillendirirse çok makbule geçer

S

silas

Guest
bitkini besin ihtiyacının pik yaptığı dönemdeysen gübre takviyesi yapman lazım, özellikle potasyum, aminoasit ver çiçeklenmede. katı gübreleri tavsiye etmem çiçeği riske etme sıvı gübre al. Bilindik markaların bloom gübrelerine bakabilirsin. bol hasatlar

Zaten gübre açısından big bud vs kullanılacak zamanı geçmişsin dostum, sipariş ettin kargon geldi vs diyene kadar iyice geçmiş olacak. En azından bloom-grow gübrelerini bitkinin sağlığı açısından kullanmak çok faydalı oluyor. Yaprak sararması ise hasata yaklaştıkça anormal olmadığı sürece normaldir, hasat zamanı geldikçe sararmalar da artma görmekte muhtemeldir. Bitkinin ömrü azaldıkça yapraklarının sararma oranı da eş oranda artış gösterir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
  • ax-b ax-b:
    ******* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
  • T Turco:
    ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahahahahahaha ******** ********* ******* ***** ****** ****** ***** ****** ******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Houp53 Houp53:
    ******** *** hahahaha*
  • T Turco:
  • T Turco:
    T Turco: ***