Hasar edebilirmiyim ?

reaL

Üye
kanka bitkin outdoor ise 1 haftaya hasat edebilirsin.
eğer indoor ise mikroskop alıp tam zamanına bakmanı tavsiye ederim 1-2 dolar falan.

Pesterer123

Yeni üye
Cvp: Hasar edebilirmiyim ?

reaL' Alıntı:
kanka bitkin outdoor ise 1 haftaya hasat edebilirsin.
eğer indoor ise mikroskop alıp tam zamanına bakmanı tavsiye ederim 1-2 dolar falan.

Evet bitkim outdoor dün pekmezli su verdim birkaç gün sonra karanlık odaya almayı düşünüyorum. Flush işlemi yapmalımıyım bilmiyorum çünkü toplağında sıvı olmayan gübre var

Reis benim fistülller komple kahverengi oldu. Mikroskop ile baktiğimda trichome lar karma şekilde su damlas olan var amber olan var rakı kıvamında olan var. Neye göre alacaz hasati bende şaşirdim doğrusu.

Pesterer123

Yeni üye

reaL' Alıntı:
moruklar şu konuyu okuyun :

https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=2795

Okumuştum ben dostum ama microscopum olmadığı için yapamıyorum . Birde şu flush olayı falama takılıyo sıvı olmayan gübrede yapılır mı.

fc_1903

Yeni üye

Flush nedir kankalar nasıl yapılıyor. Birisi detaylı anlatabilir mi lütfen.

Pekmezli su nasıl yapılır verilir? Bitkiye normalde ne kadar su verilmelidir? Yardım rica kankalar?

Saksı ebatinin 3 katı su veriyorsun 20 lt lik saksıya 60 lt su veriyorsun.

Pekmez ise litre başına 1 tatlı kaşiği veriyorsun.

Pesterer123

Yeni üye
Ben iki gün önce pekmezli su verdim toprağı hala yaş ama havalar bozdu karanlığa almayı düşünüyorum önce flush yapmalımıyım ?

Pesterer123

Yeni üye
Merak edip alt sömeklerden birini kesip fırında kurutup denedim ama hiç kafası yoktu bu fırından ötürümüdür kankalar ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
    ***** * ***** hahahaha* ***** *** **** ** hahahaha********** ******** hahahaha* **** ********** ***** hahahaha *** ******** * *****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** *** * ***** ** **** ***** **** ***** ***** ******** ******** ********* ***** ** ***** ********* ***** ***** **** **** ****
  • O obeb:
    ***** *** * ***** ** **** ***** **** ***** ***** ******** ******** ********* ***** ** ***** *********
  • NE0 NE0:
    *** * ******** ***** hahahaha*** ********* ***** ******** ** ** ****** ***** *** hahahaha** ******* ******* ***** ****** *****
    ***** ** ** ********* ****** ***** *** **** *** ***** ******* **** *** ** **** hahahaha ****** **** ******* **** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    *** * ******** ***** hahahaha*** ********* ***** ******** ** ** ****** ***** *** hahahaha** ******* ******* ***** ****** ***** ******** **** **** ** hahahaha** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ** ** ********* ****** ***** *** **** *** ***** ******* **** *** ** **** hahahaha *** ***** ********** ** **** **** ******* **** *********
    +1
  • NE0 NE0:
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** *** * ********** ******** ***** ********* *** ***** ********** ** **** **** ******* **** *********
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    +1
  • C CHaRaMBoL:
    ****** **** ******* **** ********* ***** ********* ********* ********* hahahaha ** ***** ***** hahahaha ****** ***** ****** hahahaha** ** *** ********** ***
    ***** ***** ********* *** ** hahahaha ** ****** **** ***** **** *** ******** hahahaha ***** ** ***** **** ***** ******* ******* ****** hahahaha** ******* ********* ** *** * ******** ***** hahahaha*** ********* ***** ******** ** ** ****** ***** *** hahahaha** ******* ******* ***** ****** *****
  • O obeb:
    ***** ***** *** *** ******* *** * ******* ********** hahahaha** **** ****** ********
    ***** ********* ********* ********* hahahaha ** ***** ***** hahahaha ****** ***** ****** hahahaha** ** *** ********** ***
  • K Kamacı6161:
    ******* ******** ***** ********* **** **** ********* *** *
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******* ********* **** ***** ********* hahahaha** ******** ***** ********* **** **** ********* *** *
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: *********