Hasatı hızlandırmak için ne yapılabilir dostlar?

IsırganOtu

Kıdemli Üye
Sevgili grower dostlar, öncelikle hepimizin başı sağ olsun. Bu günde bunun derdine mi düşülür diye etik kavgalar içerisindeyim fakat elden ne gelir. Yaklaşık üç hafta kadar evvel çiçeğe aldığım kızım sömek yapmaya ufaktan başladı. Pistiller ve sömek başı göründü ana dallarda. Ne yazıkki adres değiştirmem gerektiği için hasatı hızlandırmak istiyorum. O kadar emek verdim en azından biraz olsun tatmak istiyorum. Fikri ve bilgisi olan dostlarım yardımcı olursa sevinirim.

Kabin: 90*90*180
Işık: 240w samsung qb
Isı: 23-26 derece arası
Nem: min %50 maks: %60-70
Havalandırma: Sponsorun uygun gördüğü set takılı hatırlamıyorum şu an.
Saksı: Bez 19lt
Genetik: Blue Dream Photo*1
Gübre: AN Starter Kit + T.A. cal-mag

Yaklaşık 60 gün vegde kaldı, benim için yeterli boyutlara geldiğini düşünerek çiçeğe aldım, 3 ay kadar vaktim vardı çiçek ve hasat süresini aşağı yukarı karşılar diye düşünmüştüm ama şimdi hasatı öne almam gerekiyor.

Şimdiden teşekkür ederim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ***** ****** hahahaha* **** **
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** ********** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** **** ********* * * *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • A angeshar:
    hahahaha**** **** ** **** *** **** ***** hahahaha* ******** **** ** ** ***** *** *** hahahaha** ***
  • A angeshar:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha**** **** *** *** ********* ***** ********* ******* ******* * ***** **** **** ** ****** ******* ** ****** ********* ****** ******* ***** ********* ******* **** hahahaha* ********* **** ******** ****
  • Houp53 Houp53:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** ******* ******** ***** ******* ****** hahahaha** *********
  • yoqyaa yoqyaa:
    *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha*** **** ********* *******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha**** **** *** *** ********* ***** ********* ******* ******* * ***** **** **** ** ****** ******* ** ****** ********* ****** ******* ***** ********* ******* **** hahahaha* ********* **** ******** **** ***** ****** ****** ** *** ***** ********** ***** ********* ********* ** ********** ********** ***** ***** ****** ****** ********** *** ******** *** ********* hahahaha*****
    ***** ******** ***** ******* ****** hahahaha** ********* ****** ***** ***** ****** **** ****** ***** ***** ********** ***** *** ******* ***** ***** ******* ****
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********** ** ** ** *** ***** ****** ****** ** *** ***** ********** ***** ********* ********* ** ********** ********** ***** ***** ****** ****** ********** *** ******** *** ********* hahahaha*****
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** **** ****** ******** ********* hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha*** **** ********* ******* ****** hahahaha* *** ** *** ******** ****** *** ****** ****** ***** ****** * ****** ** ***** ********
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha*** **** ********* ******* ******...