Hasat öncesi bilgiye ihtiyaç var

Meraklicocuk

Yeni üye
rqqxc70g_IMG_20210829_010202.jpg

Arkadaşlar haftaya hasat etmek istiyorum. Ne yapmam gerekli. Flush yapmak istemiyorum. Çünkü ziraai gübre ilaç hiç vermedim.
Herşey doğal.
Direk haftaya dalları kessem nasıl olur.
Sulamaya devam edeyim mi.

uflenti

Moderator
Kanka maşallah kelle kol gibi olmuş tebrikler!
Flush yapman yerinde olur, çünkü verdiğin besin illa ki bi acımsı tat yapar. Ziraai veya organik! Flush yap, istersen çiçekleri mor laştır. daha şekil dururlar bide

Meraklicocuk

Yeni üye
Kanka maşallah kelle kol gibi olmuş tebrikler!
Flush yapman yerinde olur, çünkü verdiğin besin illa ki bi acımsı tat yapar. Ziraai veya organik! Flush yap, istersen çiçekleri mor laştır. daha şekil dururlar bide
Nasıl mor yapacağız... Birde toprak flush için uygun değil gibi. Kırmızı toprak var sadece hepsini dışarı atar mı bilmem

elchavoo

Üye
soğuk suyla flush atmak morlaştırabilir yada bitkiyi 48 saat karanlığa aldığın da saksıya buzları doldur öyle kalsın soğuk stresine sokman lazım diye biliyorum kanka

Meraklicocuk

Yeni üye
Küçük arastirma yaptım. Mor yapmamız için bitkinin kendi türünün öyle olması lazımmış...

Dediğiniz gibi son günlerde soğuk hava veya su ile strese sokup mor olabiliyormus ama işte o mor türlerden olması gerekli imiş. Her bitki mor olmazmış.

Führer

Üye
3 günde sömeklerin morlaşmaz, en az bir hafta ışık açık olduğu zamanki sıcaklıkla kapalı haldeki sıcaklık arasında 10 derece fark yaratacaksın. Bir de flush aşırı aşırı fark yaratmıyor, yaptım denedim bizzat.

wolferic

Müptezel
flush ve karanlık .flush toprakda besim bırakmaz karanlıkdada bitki besin üretmez bitki bünyesindeki nişastayı kullanır boğaza vurumu yumuşak ve temiz olur olay sadece bu ve bunu keyifci aroma sever indicacılar özen gösterir onlarda kafayı aromaya yumuşak içime taktıkları için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **