hasat vakti ve overdrive

üstadlar merhaba herkese. budlar bi türlü şişmiyodu ama sorunu artık hallettim bi dahaki growda çok daha iyi sonuç alacağıma eminim. sorundan dolayı çiçeğin ömrü baya uzadı şu an toplamda 15. haftasında. ben geçen hafta big bud kesip overdrive verdim bikere. sizce big bud mu vermeliydim yoksa overa devam edeyim mi sizce kaç günü var hasat için ? genetik white haze veya purple kush. sponsordan iki genetik alındı ama çiçek hangisi bilmiyorum.

bu benim 2. growum ilkinde de aynı sorun olmuştu budlar hiç şişmemişti zamansız hasat ettiğim için kafasıda azdı. amatörlüğü atıyoruz yavaş yavaş diyelim. sorun şu ki havalandırma olayını ben becerememişim. soğuk yerde yaşadığımdan dolayı cam pencere açamıyorum. giriş fanım hep odanın içindeki havayı kabine dolduruyordu ee kabinden çıkan hava tekrar kabine giriyodu yani bitki fotosentez yapamıyodu fakat ben bunu sonradan akıl edebildim. camın kenarını matkapla delip temiz havanın kabine girmesini sağladım. fotolardaki o şişkinlik bu olayı yaptıktan sonra oldu yaklaşık 2 haftada. ağaç nerden baksanız 1 ay geriden geliyo gibi. ışıkdır besindir bi şekilde iş görüyor ne marka olursa olsun ama havalandırma gerçekten çok önemliymiş. anca dank etti kafaya siz benim gibi yapmayın :)

Uzay11

Kıdemli Üye
üstadlar merhaba herkese. budlar bi türlü şişmiyodu ama sorunu artık hallettim bi dahaki growda çok daha iyi sonuç alacağıma eminim. sorundan dolayı çiçeğin ömrü baya uzadı şu an toplamda 15. haftasında. ben geçen hafta big bud kesip overdrive verdim bikere. sizce big bud mu vermeliydim yoksa overa devam edeyim mi sizce kaç günü var hasat için ? genetik white haze veya purple kush. sponsordan iki genetik alındı ama çiçek hangisi bilmiyorum.
Brom slm görüntü iyi duruyor, finale bı 10 gün kadar var gibi pistillerin %75 beyaz hala keşke bı mikroskop edinebilsen tricom bakarak daha sağlıklı olur. Tohumlar degenetika galiba son olarak şişirmek için neler yaptın bunlarında yazarsan insanların işine yarayabilir.

bende tahmini bi 10-15 gün diyodum. büyütecim bitane var ama çok dandik. güzel bişe almak istiyorum kullandığı ürünün linkini atan arkadaş olursa alıcam. ürünlere bakıyorum hep kötü yorumlar var almıyorum bende o yüzden. kushseedden. ben hiç bişe yapmadım temiz havayı içeri verir vermez 3-5 güne kendisi şişmeye başladı. gübrelerim ad serisi micro grow bloom bid bud ve over drive. big budu kesip bi kaç gün önce overdrive verdim. benim sistemim sıkıntılı olduğu için şişmiyodu bence budlar. sistemi düzeltince direk etki etti ağaca.

Şakkir

Kıdemli Üye
bende tahmini bi 10-15 gün diyodum. büyütecim bitane var ama çok dandik. güzel bişe almak istiyorum kullandığı ürünün linkini atan arkadaş olursa alıcam. ürünlere bakıyorum hep kötü yorumlar var almıyorum bende o yüzden. kushseedden. ben hiç bişe yapmadım temiz havayı içeri verir vermez 3-5 güne kendisi şişmeye başladı. gübrelerim ad serisi micro grow bloom bid bud ve over drive. big budu kesip bi kaç gün önce overdrive verdim. benim sistemim sıkıntılı olduğu için şişmiyodu bence budlar. sistemi düzeltince direk etki etti ağaca.
Kanka telefona bağlanan istiyorsan, güzel görüntü alabileceğin bi ürün öneririm. Ancak sabitlemek için de tripot lazım. Linki bırakıyorum.

Leodee

Üye
Kanka telefona bağlanan istiyorsan, güzel görüntü alabileceğin bi ürün öneririm. Ancak sabitlemek için de tripot lazım. Linki bırakıyorum.
Selam , şuan 7. Haftasında auto bebeklerim var ve önerin ile bunu satın aldım ve nasıl kullanabileceğimi çözerim bir şekilde ama ne görerek hasat vaktini anlayabileceğim aydınlatır mısın ? :) ya da şart mı ?

Şakkir

Kıdemli Üye
Selam , şuan 7. Haftasında auto bebeklerim var ve önerin ile bunu satın aldım ve nasıl kullanabileceğimi çözerim bir şekilde ama ne görerek hasat vaktini anlayabileceğim aydınlatır mısın ? :) ya da şart mı ?
Önce bunu oku.
Sonra da bu resimden tam olarak nereye bakacağını çözersin.

Leodee

Üye
Önce bunu oku.
Sonra da bu resimden tam olarak nereye bakacağını çözersin.
Sağol , cansın kanka

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Bu ürünü aldım ben çok büyütüyor odaklamak çok zor 60x i geçmemenizi tavsiye ederim

Ciceklere bakinca daha hasata var gorunuyo. Yapraklarsa sararip gidiyo. Bence overdrive a erken baslamissin
çiçek 16. haftasında oto olmasına rağmen çok uzadı. uzamasının nedeni de düşünceme göre kabin sistemindeki havalandırma eksikliği. temiz hava girişi düzgün olmadığından dolayı bitki geriden geldi. sistemi düzeltince budlar şişmeye başladı. yaprak sararmaları ise ben kabine çözüm bulmadan önce budların gelişmemesini gübre kitlemesine bağlamıştım o yüzden yarım flush attım flushtan sonra yapraklar öyle sararmaya başladı. ne zaman ki kabini düzelttim yapraklar düzelmedi ama budlar şişmeye başladı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****