Hasat Zamanı artık gelmiş mi ?

trip1likedo

Yeni üye
98. gününde auto ilk flushu AN [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Flawless Finish [/font]ile  11 gün önce yaptım. Dünde yarı flush yaptım. Sizce artık hasat almalımıyım yoksa karanlık için 3 gün bekleteyim mi ? Bu işlemin thc arttırdığını duydum.

Bu arada ilk flushtan sonra alt dallardan ufak bir sömek kesip mikrodalgada kuruttum. İçtikk, sonra bidaha içtik muazzamdı sonra bu olay birkaç kez tekrarlandı tabi :D  İlk growun heyecanına veriyorum. Geri kalanını bitirmessem hasata kadar eger sizce ortalama kaç gr kuru hasat verir Tartma imkanım yok merak sadece 
Süper lemon haze autoflower 
https://imgur.com/a/KPokeC2

https://imgur.com/a/qcM47Tr

FirstGrower

Yeni üye
trichomlere bakma şansın varsa bak %100 ü bulutlu bi renk aldıysa hasat et. 100x ile kontrol et 60x de olur. Resimlerde hazır gözüküyor flush atmamışsın sanırım atsan daha iyiydi.

R

Ripley'sOG

Guest
  1. Bitkin hasatı gelmis gibi durmuyor.
  2. En azindan 1-1.5 hafta daha devam et,yapraklar iyice sararir hale geldiği vakit durumu iyice analiz eder kesebilirsin.

hasatin bol olsun

Mohsenj125

Yeni üye
İyisin.ama bana kalirsa biraz bekle bU someklerin daha bomba olmasina var.resim de bitkilerin olçusu tam olarak bikinmez.ama 80/100 gr arasi alirsin

trip1likedo

Yeni üye
Gübreyi erken kesmisiz demekki yaprakların sararmasını bekliyorum o zaman.. 60x 100x mikroskopla baktıgımda hepsine yakın süt beyazı gibi ama ust kısımlardan kırmızı yakalamayadım hıc tesekkürler yorumlarınız için..

R

Ripley'sOG

Guest
Gübreyi erken değilde flushı gecikirmişsin.
Sebeb o ki yapraklar sararma yerine klorofil yapisana devam etmiş.Trikomlar sutbeyaz halde ise durumlarina bak uçlarına kadar dolunca kesebilirsin

trip1likedo

Yeni üye
Cvp: Hasat Zamanı artık gelmiş mi ?

Justpide' Alıntı:
Biraz uzun mu sürmüs peki yoksa bana mi oyle geliyor kankam. Bol dumanlar

Autolarda bitkiye stres yasatmamak gerekiyomuş kanka sonradan öğrendim yaprakları budadım 3 kere o yüzden gelişimi yavaşladı heralde..

Ripley ustanın dediği gibi flushuda geciktirdim heralde

aysegul

Yeni üye
ahahah hasat öncesi mikrodalga muhabbetine giren tek ben değilmişim demek ki ::D çok tatlı görüüyorlar bro afiyet olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ******** ******** **** ****** hahahaha********* **** ****** *** **********
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha* **** ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahaha* **** ***** **
    +1
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha ***** ******** *********
  • 420x 420x:
    ******** ***** **
  • lavrens lavrens:
    ***** * ***** ******* **** ** ****** ***** hahahaha* ***** ******** ********** *** ******** ******
  • 420x 420x:
    ** **** ***** **** hahahaha **** ****** ****** ******** **** * ** ********** ********* ****** ****** ******* ********
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ********* ***** *** ***** ******** hahahaha ***** hahahahahahahaha
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
    ****** ** hahahaha*** ***** *** ***** ******** hahahaha *****
    *** hahahaha ***** ******* ******** ** **
  • 420x 420x:
    **** **
  • 420x 420x:
    ***** ****** **** ** *** ****** ******** **
    +1
    ***** ****** ********** ********* ** ***** hahahaha ****** ** *****
    hahahaha* ****** **** ** *** ****** ******** **
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ******* ***** ********** ****** ********** ********* ** ***** hahahaha
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** hahahaha ******** ***** ***** ******* ****
    +1
    **** ******** ***** ***** ** ******* ***** *** *** ********* ********** ********* ******* **** hahahaha* *** ********* ***** ******* ***** *****
    NewGardener NewGardener: **** ******** ***** ***** ** ******* ***** *** *** ********* ********** ********* ******* ****...