Hasat zamanı ne zaman?

selambencarry

Yeni üye

Merhabalar, Çiçeklenmenin 3. haftasında. Super Lemon Haze genetik. Hasat zamanının geldiğini nasıl anlayacağım?

Bir de Bu alt tarafta daha yeni çıkmaya başlayan çiçekler için nasıl bir yol izlemeliyim? Mesela üstteki çiçekler olduğu zaman onları koparıp alt tarafı büyütmeye devam mı etmem lazım?

ışık yetersiz kankacım ışık bitkin yetersiz ışıktan dolayı enerji depolayamıyor ondan kaynaklı.
benim sorum gübre ne kullanıyorsun verdiğin suyun ph kontrol lümü veriyorsun bunlarıda paylaşırsan daha verimli cevaplar alabirsin çok bilgi üstadlar var onlarda yardım cı olur ama en önemlisi IŞIK kanka

selambencarry

Yeni üye
ışık yetersiz kankacım ışık bitkin yetersiz ışıktan dolayı enerji depolayamıyor ondan kaynaklı.
benim sorum gübre ne kullanıyorsun verdiğin suyun ph kontrol lümü veriyorsun bunlarıda paylaşırsan daha verimli cevaplar alabirsin çok bilgi üstadlar var onlarda yardım cı olur ama en önemlisi IŞIK kanka
kanka toprak ve su ile konuştum ışık almak için. elindeki ışık yeterli dedi. gübre olarak biobizz grow, bloom ve big bud kullanıyorum. suyu phlı veriyorum. ışık 160w

kanka sen bitkin de besin fazlalığı da var gibi @Yesil888 abimi etiketledim bizim bu forumun çok değerli çok bilgili bir üyesi kesinlikle yardımcı olur.
birde @Yesil888 abim tohumları çatlattım 2 tane auto kaç güne baş verir saksıların başında nöbet tutuyorum vallah :D

Yesil888

Ordinaryüs
@pineapple express kanka bu bitkide azot fazllaligindan dolayi besin kitlenmesi var, bitki topraktan besin alamiyor, dolayisiyla yasamak icin yapraklardaki besinleri cekiyor, dolayisiyla o yapraklar sarariyor. Yani senin teshisin dogru, besin fazlalaligi. Senin soruna gelince eger fazla derine gömmediysen1-3 günde cikartirlar kafayi. Ama bazen sularken tohum derine inebiliyor, o zaman biraz daha uzun sürebilir topraktan cikmasi.

@pineapple express kanka bu bitkide azot fazllaligindan dolayi besin kitlenmesi var, bitki topraktan besin alamiyor, dolayisiyla yasamak icin yapraklardaki besinleri cekiyor, dolayisiyla o yapraklar sarariyor. Yani senin teshisin dogru, besin fazlalaligi. Senin soruna gelince eger fazla derine gömmediysen1-3 günde cikartirlar kafayi. Ama bazen sularken tohum derine inebiliyor, o zaman biraz daha uzun sürebilir topraktan cikmasi.
Daha tam çıkmadılar ama boynu gözüktü

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bu bitkide senin yazdiklarindan hic biri yok, Önünde googla var, sor, cannabis re veg,cannabis foxtail söyler sana. Kafam cok iyi yoksa san daha detayli anlatirdim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ****** ******* ****** ***** * ** *** ** ** ** ******* *** * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** *** *** **** ********** ******* ***** ******** *** hahahaha **** ******* ******** *******
  • deyorke deyorke:
  • lavrens lavrens:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • lavrens lavrens:
  • deyorke deyorke:
    *** **** ***** ******** ****** ***** **** *** *** ****** ****** hahahaha ** hahahaha** hahahaha****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    ** ***** hahahaha ** ****** ***
    deyorke deyorke: ** ***** hahahaha ** ****** ***