Hasata doğru kızları yaktım

developer

Kıdemli Üye
Selam kankalar.

Son 4 litrelik sulamada litre başına verdiğim ml değerleri (Advanced Nutrients):
GrowMicroBloomCarboloadOverdrive
12 Eylül24622

AN ile ayarları bir türlü tutturamayınca, yabancı bir forumdaki tavsiyeye uyayım dedim uymaz olaydım...

Ve auto kızların son hali:
fJrsJmZ.jpg

Çiçeklenmenin 7. haftasındalar.

Yarın boş sulama günü, bolca suyla yıkayıp toprağı gübrelerden arındırayım hiç gübre vermeyeyim, bir sonraki sulamadaysa sadece Carboload ve Overdrive vereyim 2ML şeklinde düşünüyorum.

Ne derece doğru olur, sizce bu andan itibaren nasıl davranmalıyım. Şu anda yorumlarınız bizim için çok önemli, lütfen esirgemeyin. @TohumsuzEsrar @Ripley'sOG @RabbitKanka @yokmubiseyinnn @silas34 @2moreweeks

Ve bu durum hasat kalitesini çok etkiler mi?

Teşekkürler.

S

silas

Guest
Kanka, tds metre kullansaydın yaptığın karışımdaki ppm miktarını görür verip bitkiyi yakmazdın. Azot yanığı, grow gübresini fazladan vermişsin. Autoysa çiçeklenmenin 15. gününe kadar, photoysa ilk 1. ayın sonuna kadar grow gübresini kullan, daha sonra growu kes, zaten bloom gübresinin içinde azot olduğundan bitki için yeterli. 1 boş sulama yap, bloom gübresini 1 lt 3 ml şeklinde devam et, growu artık verme. Hasadı ve kalitesini etkileyeceğini sanmıyorum, küçük bir hata sadece. Bitkin çok güzel, geçmiş olsun, bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********