Hasata hazırmı?

Hakan55

Yeni üye
Sipariş ettiğim 5 tohumun dördü farklı biçimde büyüme gösteriyor isimlerini bilmediğim bu güzellerin ikisini hasat edecem 60 günlük oldular ne yapmalıyım
Not:ilk çadır ilk hasat olacak

Hakan55

Yeni üye
60 gün çok az bro auto bitki bile 80 günde ancak oluyor. photo ise zaten çiçeklenmeden sonra min 8 hafta.
Aynen dediğin gibi sorun sipariş verdiğim tohum resmi felan farklı bu çıkanlar farklı Phoenix seeds big yield sipariş ettiğim ama çıkanların ne olduğunu otomu fotomu hiç bilmiyorum geçen bi kelle alıp kuruttum kafası var genetik sigaralara göre 10/6 kafası vardı bunca zahmete hiç tatmin edici değil. Yandı beynim

Hakan55

Yeni üye
genetik ne hocam sponsordan
bu arada hasata daha var ama kafası çok da iyi bi sigara gibi durmuyor inşallah yanılırım
Yurt dışından ve İnan yukarıda belirttiğim gibi 5 tohum aldım sadece bir tanesi istediğim çıktı arkada uzun olan. İlk yirmi günleri 200watt Çin malı işikla geçti belki bu yüzden kafaları belirtilen seviyelere ulaşmayacak %24 thc derecesine sahipmiş ama bunlar %8 gibi duruyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
    H happyworld: ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ******...