Hasata ne kadar kaldı

Hasata ne kadar kalmış 1 hafta daha bekleyip ekimin 15 şinde hasat edimmi büyüteç olmadı için takip edemiyorum bilginize, bir kaç sömek koparıp içtim alkolle beraber kafası hafiften geldi beni mayıştırdı genetik blue dream ekimin 15 şine kadar daha bekleyesim var sizin tafsiyeleriniz nedir

Hasata ne kadar kalmış 1 hafta daha bekleyip ekimin 15 şinde hasat edimmi büyüteç olmadı için takip edemiyorum bilginize, bir kaç sömek koparıp içtim alkolle beraber kafası hafiften geldi beni mayıştırdı genetik blue dream ekimin 15 şine kadar daha bekleyesim var sizin tafsiyeleriniz nedir

Kanka fotodan yorum yapmak pek doğru değil ama yakın gibi geldi bana. Ama biraz bilgi verirsen mesela ne zaman çiçek başladı, ne zaman içtin bitkiyi ,nasil kuruttun? Böyle belki biraz daha doğru cevap verebiliriz. Doğru zamanda kes ki ayların emeğini dumanı üflerken ohh bee diyerek çıkar ☺️☺️

Kanka fotodan yorum yapmak pek doğru değil ama yakın gibi geldi bana. Ama biraz bilgi verirsen mesela ne zaman çiçek başladı, ne zaman içtin bitkiyi ,nasil kuruttun? Böyle belki biraz daha doğru cevap verebiliriz. Doğru zamanda kes ki ayların emeğini dumanı üflerken ohh bee diyerek çıkar ☺️☺️
7 eylülde çiçeğe girdi 5 hafta oldu neredeyse 15 ekime kadar 6 buçuk hafta olmuş olaçak pistillerin hepsi kahve rengi oldu,
1 haftadır koparıp içiyorum kanka ama tek şekilde içinçe kafa yapmıyor alkolle beraber içinçe kafası geliyor anlamış değilim, kurutma işlemi kanka şu şekilde yapıyorum,
Metal bir tabakın içine sömekleri elimle parçalayıp koyuyorum sonra o metal tabağı tost makinasına koyup 30 dk kurutmaya alıyorum ve 30 dakkanın sonunda elde toz gibi parçalanıyor bu şekilde kanka

7 eylülde çiçeğe girdi 5 hafta oldu neredeyse 15 ekime kadar 6 buçuk hafta olmuş olaçak pistillerin hepsi kahve rengi oldu,
1 haftadır koparıp içiyorum kanka ama tek şekilde içinçe kafa yapmıyor alkolle beraber içinçe kafası geliyor anlamış değilim, kurutma işlemi kanka şu şekilde yapıyorum,
Metal bir tabakın içine sömekleri elimle parçalayıp koyuyorum sonra o metal tabağı tost makinasına koyup 30 dk kurutmaya alıyorum ve 30 dakkanın sonunda elde toz gibi parçalanıyor bu şekilde kanka
Kanka blue dream 8 hafta diye hatırlıyorum ben, bir kontrol et istersen erken gibi geldi bana. Bitki bence daha olmamış kanka o yüzden kafa yapmıyor olabilir. Birde kurutma işlemini değiştirmeni öneririm kanka ☺️ ben birçok yol denedim ama en iyi sonucu fırında 60 derecede yavaş yavaş kurutmak biraz uzun sürüyor ama (1,5 saat kadar) hem hacim olarak hemde kafa raporu olarak çok memnunum tavsiye ederim.

Myhtra

Müptezel
kankam hasatına daha var yazık etme kızlara en az 1.5 haftan var sömeklerin şişmesini bekle senin tırtık alıp içtiğin sigara ile düzgün baktığın sigara arasında dağlar kadar fark olacak emin ol beklemeni tavsiye ederim.

Evet kankalar haklısınız yazık etmim dediğiniz gibi 1 buçuk hafta daha bekliyeçeğim,
Dün flush atdım bu 1 buçuk haftada ya kadar devam edimmi atmaya yoksa son 3 4 gün kalamı atayim flush

Myhtra

Müptezel
Evet kankalar haklısınız yazık etmim dediğiniz gibi 1 buçuk hafta daha bekliyeçeğim,
Dün flush atdım bu 1 buçuk haftada ya kadar devam edimmi atmaya yoksa son 3 4 gün kalamı atayim flush
Flush atman bu süreçte iyi olmuş şimdi son düzlükte yüklen bitkiye varsa overdrive son dönemde girebilirsin varsa güncel foto paylaş

Flush atman bu süreçte iyi olmuş şimdi son düzlükte yüklen bitkiye varsa overdrive son dönemde girebilirsin varsa güncel foto paylaş
Ne yazıkki yok yarasa gübresi dahi olmadndan hiç veremedim çiçek döneminde son durumuna budur buyur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D Dr.Organic:
    hahahaha* *****
  • Kömür Kömür:
  • D Dr.Organic:
  • Kömür Kömür:
    *** ****** **** hahahaha***
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
    *** ****** *** ** hahahaha*
  • Kömür Kömür:
    ******* ***** ****** hahahaha ****** ****** ******
  • Kömür Kömür:
  • Kömür Kömür:
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
    ****** ** ******* **** ***** hahahaha** ***** ** ***** ***** **** *** **
  • D Dr.Organic:
    ********** *** ********* **** *** *** **** hahahaha*
  • Kömür Kömür:
    *** ******** **
  • Kömür Kömür:
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha*** ******* **** ******
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha***
  • Kömür Kömür:
    hahahaha***
    +1
  • G ganjasevdalısı:
  • B Bitkisever:
    ******* hahahaha ******* **** ********* hahahaha*** ******* **** *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha** ******* ********* **** ******** ******** ******
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha********* hahahaha ******* **** ********* hahahaha*** ******* **** *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha** ******* ********* **** ******** ******** ******
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ****** ******* **** ** ******* hahahaha**** hahahaha ****** ******** ********
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha**** ** ***** ****** **** ** ***** ****** ********* ***** hahahaha*
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: ** **** *******