hasata ne kadar var?

wpgg555

Yeni üye
selamlar.ilk growum.binbir stres yaşattigim bitkilerim sanirim sonlara yaklastilar..genetik amnesia auto ne kadar sonra hasat etmeli??

A

ALTINPİPO

Guest
selam besin yanması var gübreyi fazla vermişsin heralde daha hasata var gibi genetık nedir gekadar gübre veriyorsun net ?

wpgg555

Yeni üye
selam besin yanması var gübreyi fazla vermişsin heralde daha hasata var gibi genetık nedir gekadar gübre veriyorsun net ?
ilk mesajda da belirttigim uzere genetik amnesia auto ve binbir stres derken basina hersey geldi demek istemistim gubre yanigi,sık sulama vb..besin olayini askiya aldim yaniklardan sonra..ne kadar zamani kaldigi ve izlemem gereken yolla ilgili fikirlere acigim

A

ALTINPİPO

Guest
ilk mesajda da belirttigim uzere genetik amnesia auto ve binbir stres derken basina hersey geldi demek istemistim gubre yanigi,sık sulama vb..besin olayini askiya aldim yaniklardan sonra..ne kadar zamani kaldigi ve izlemem gereken yolla ilgili fikirlere acigim
tamam anladımda acıklamaya hıc bırsey yazmamıssın askıya aldığın konuyla ilgili kacıncı gunleri suan ? belki farkında olmazsın diye söyledim gübre yanığı var diye ve hasat icin erken daha

A

ALTINPİPO

Guest
senai bloom a-b ,call mag , carbo load , overdrive ,voodoo juice var elimde
sadece bloom kıscaksın bıraz ..overdrıvede azot var yanı 500 bloom verıyosan 1ml overdrive verceksin carbload aynı orda devam 1.5. 2 kadar yolu vardır ara sıra calmagda verebilirsin 75 de görüşmek üzere

wpgg555

Yeni üye
Şuan çok erken hasata gubrelerini vermeye devam edebilirsin az az 75 gün oldumu tekrar foto atıp durum guncelemesi yap thc resimlerinle elinde hangi gubreler var ?
75. gunden selamlar ...

ne kadar zaman kalmis neler yapmam lazim yardimci olan herkese tesekkurler

A

ALTINPİPO

Guest
Gübreyi biraz Çok kaçırmışsın sankı.... flussa başla 1 hafta 10 günleri kalmış

wpgg555

Yeni üye
Gübreyi biraz Çok kaçırmışsın sankı.... flussa başla 1 hafta 10 günleri kalmış
85. gunden selamlar flushimi 3 parca halinde toplam 10 gunde attim toprak kurudu sayilir son suyu vereli 3 gun oldu artik hasat vakti midir acaba?

A

ALTINPİPO

Guest
Selam thcler rakı kıvamına gelmiş bence 2 gun karanlıkta bekletıp sonra kesıp dalıylan bırlıkte karanlık ortamda hava akısı olan bıyerden kuruta bilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *