Havalandırma ile ilgili yardım.

Arkadaşlar selamlar, Yeni bir grow işine girişmeyi amaçlıyorum. 120x120x200 boyutlarında bir kabinde 9 adet bitki yetiştireceğim. elimde 16 cm ağızları olan 450 m3/h gücünde bir aspiratör var. Bunun çıkış fanı olarak yeterli olduğunu düşünmekteyim.

Şu şekilde bir problemim var. Almayı düşündüğüm karbon filtre 12.5 cm ağıza sahip ve 467 m3/s değerinde. Daha önce kabinimi kendim yapmıştım şimdi ise satın alacağım. Grow malzemeleri satış sitelerini incelediğimde uygun bir hava kanalı bulamamaktayım.

15 cm genişliğinde bir hava kanalı alarak 16 cm aspiratör ve 12.5 cm'lik karbon filtreyi sağlıklı bir şekilde birbirlerine bağlayabilir miyim ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Arkadaşlar selamlar, Yeni bir grow işine girişmeyi amaçlıyorum. 120x120x200 boyutlarında bir kabinde 9 adet bitki yetiştireceğim. elimde 16 cm ağızları olan 450 m3/h gücünde bir aspiratör var. Bunun çıkış fanı olarak yeterli olduğunu düşünmekteyim.

Şu şekilde bir problemim var. Almayı düşündüğüm karbon filtre 12.5 cm ağıza sahip ve 467 m3/s değerinde. Daha önce kabinimi kendim yapmıştım şimdi ise satın alacağım. Grow malzemeleri satış sitelerini incelediğimde uygun bir hava kanalı bulamamaktayım.

15 cm genişliğinde bir hava kanalı alarak 16 cm aspiratör ve 12.5 cm'lik karbon filtreyi sağlıklı bir şekilde birbirlerine bağlayabilir miyim ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Havalandirma az ama idare eder montaji cozersin bi sekilde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ******* ******** ********** ***** * **** **** ********* ***** ****** *********
  • ghostt7 ghostt7:
  • istr istr:
    *** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A ax-b:
    ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** ***** **** * ******** ********** ****** hahahahahahahaha*** ** ** **** * ******** ********** ***** * hahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** **** ***** hahahaha** * ***
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    **** ********* ****** *** ****** * **** ********* ********** ********* hahahaha*** **
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha hahahaha *** hahahaha* hahahaha* ** ***** ***** ****** *** **** ****** *******
  • ghostt7 ghostt7:
    ******* ***** ***** ****** **** *** ****** ***** *** *** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ***** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ***** **
  • ghostt7 ghostt7:
  • ghostt7 ghostt7:
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ****** ******* ***** ***** ** *** hahahaha ***** ****** **** ********** ***** ******* ***** **** ****** ***** ********** **** ******** *** ****** ******* ****** ******* ***** **** ******* *********
    +1
  • ghostt7 ghostt7:
    hahahaha ***** ** ***** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** * *** ***** **** hahahaha*** ***** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • ghostt7 ghostt7:
    ******** ***** **** ****** ******* ****** ******* ***** ***** ** *** hahahaha ***** ****** **** ********** ***** ******* ***** **** ****** ***** ********** **** ******** *** ****** ******* ****** ******* ***** **** ******* *********
  • Houp53 Houp53:
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: *** ******* ****** **** **** ********** ****