havandirma & işik problemi

EKQ

Yeni üye
üstatlar merhaba havalandirma konusunda yardim edebilirmsiniz bulundugum yerden bitkim icin karbon fitlereye fln gerek yok yani koku problemi cekmiyorum 2 bitki icin giris ve cikis flnlari nasil olmali belirttigim gibi koku icin endisenlenmem gerek yok 2 bitkit icin kabin kaca kac olamali havaladirma fanlari nasil olamali 150 w full specturum mor lambam var ama 2 bitkiye yetmez sanirim nasil bir let isik almam gerek lutfen yardimci olurmusunuz kabini kendim yapacagim isi battaniyelerim var 3 tane yardimizi bekliyorum aydinlatirmsiniz beni

nasa

Doktor
üstatlar merhaba havalandirma konusunda yardim edebilirmsiniz bulundugum yerden bitkim icin karbon fitlereye fln gerek yok yani koku problemi cekmiyorum 2 bitki icin giris ve cikis flnlari nasil olmali belirttigim gibi koku icin endisenlenmem gerek yok 2 bitkit icin kabin kaca kac olamali havaladirma fanlari nasil olamali 150 w full specturum mor lambam var ama 2 bitkiye yetmez sanirim nasil bir let isik almam gerek lutfen yardimci olurmusunuz kabini kendim yapacagim isi battaniyelerim var 3 tane yardimizi bekliyorum aydinlatirmsiniz beni
selam kanka, dob ledlerin en büyük sıkıntısı ısınması ve tükettiği elektriğe karşın veriminin düşük olması. buna karşın samsungun lm301h evo serisi ledleri şuan piyasadaki en üst verimlilik seviyesine led çipidir ve sadece bitki yetiştirme için üretilmiştir. 2 bitki için 80x80 kabin ile birlikte bu led aydınlatmayı alırsan yüksek verimli bir hasat alırsın https://www.gardensgarage.com/4-nesil-horticulture-ls-evo-170w

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ******** hahahaha** *****
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ********** ********* hahahaha*** ***** ****** ********** *** ***** ***** ** ******** ***** ** ****** *********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** **** ******** * ***** hahahaha*** ** ******
    ***** **** ****** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ** ******* ***** ********
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ** *** **** ******* *** * ******* hahahaha ***** ****** hahahaha* ******* ****
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    *** hahahaha***
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******* ******** ** ** **** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** ****** ** ********* **** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***
    blackmambaa blackmambaa: ****** *** *******