Hazır Setler

GrowTurk

Yeni üye
Evet kankalar telefonu satıp bu işi yapmayı düşünüyorum. Sürekli içimde elimde asla bitmeyen bir döngü olsun istiyorum.

Bende şöyle düşündüm hazır kabin setler...
http://www.growkent.com/Hazir-Kabin-Setleri,LA_336-2.html#labels=336-2

Almak istediğim set bu;
http://www.growkent.com/60x60x160-Silver-Kabin-Set,PR-867.html

Daha ne cins dikeceğim konusunda emin değilim ama iyi hasat veren bir haze'den yanayım önerilere açığım kanka.

Hop sorularım geliyor;

Sağlam iyi bir tohumu nerden tedarik edicez?

Kaç bitki sığar?

Ortalama nekadar hasat alırım?

Bu işten anlayan bir kankam bakabilir mi olur veya olmaz, şu eksik, şöyle daha ucuz, bu gereksiz, onu alman lazım vs.. Yani herşeye açığım kanka.

Bunu çözdüğümüzde alacağım seti daha sonrasında bu konu altına devam edeceğim

Posidin

Yeni üye
Kanka set halinde almanı önermem biraz şişiriyolar fiyatı fazla da bişey cıkmaz ondan ışık tatmin etmez

Nirvana

Yeni üye
Cvp: Hazır Setler

Kanka eger dolabi kendin kurarsan daha az maliyetli olur buna harcayacagin parayla da isik falan alirsin

GrowTurk

Yeni üye

Posidin' Alıntı:
Kanka set halinde almanı önermem biraz şişiriyolar fiyatı fazla da bişey cıkmaz ondan ışık tatmin etmez

Kanka zaten çadır yarım milyar. Yanında gübresi toprağına kadar veriyorlar bitek nem makinesi eksik. Işık konusunda haklısın bence

Nirvana' Alıntı:
Kanka eger dolabi kendin kurarsan daha az maliyetli olur buna harcayacagin parayla da isik falan alirsin

Dolabı kendim kursamda olur kanka bana gereken; gerekli malzemeler, nerden ve nasıl tedariği son olarakta planı. Bi en az 5-6 kök atasım var. En önemli şey plan kanka. Neden çünkü yaptığın şeyin m2'sine göre ayarlıyorsun herşeyin gücünü ebatını vs.

Nirvana

Yeni üye

GrowTurk' Alıntı:
Posidin' Alıntı:

Kanka zaten çadır yarım milyar. Yanında gübresi toprağına kadar veriyorlar bitek nem makinesi eksik. Işık konusunda haklısın bence

Nirvana' Alıntı:

Dolabı kendim kursamda olur kanka bana gereken; gerekli malzemeler, nerden ve nasıl tedariği son olarakta planı. Bi en az 5-6 kök atasım var. En önemli şey plan kanka. Neden çünkü yaptığın şeyin m2'sine göre ayarlıyorsun herşeyin gücünü ebatını vs.

aynen kanka

tohumsuz38

Yeni üye
hocam aldınız mı seti? ben aldım havalandırma aletini nasıl elektriğe bağlayacağımı bilmiyorum. bilen var mıdır?

K

kankokan

Guest

GrowTurk' Alıntı:
Evet kankalar telefonu satıp bu işi yapmayı düşünüyorum. Sürekli içimde elimde asla bitmeyen bir döngü olsun istiyorum.

Bende şöyle düşündüm hazır kabin setler...
http://www.growkent.com/Hazir-Kabin-Setleri,LA_336-2.html#labels=336-2

Almak istediğim set bu;
http://www.growkent.com/60x60x160-Silver-Kabin-Set,PR-867.html

Daha ne cins dikeceğim konusunda emin değilim ama iyi hasat veren bir haze'den yanayım önerilere açığım kanka.

Hop sorularım geliyor;

Sağlam iyi bir tohumu nerden tedarik edicez?

Kaç bitki sığar?

Ortalama nekadar hasat alırım?

Bu işten anlayan bir kankam bakabilir mi olur veya olmaz, şu eksik, şöyle daha ucuz, bu gereksiz, onu alman lazım vs.. Yani herşeye açığım kanka.

Bunu çözdüğümüzde alacağım seti daha sonrasında bu konu altına devam edeceğim

1 tane bitki bakarsın orda ,yarım metrekare bi alan zaten

Streetfarter

Yeni üye
auto bitki bakarsan 4 tane sığar bildiğim kadarıyla onlar küçük saksılarda oluyor ben hiç auto yetiştirmedim bu arada

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** hahahaha ********* ***** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******* hahahaha *********