Help!!!85 günlük bitki çiçeklenme dönemi

• Konbuyu başlatan atlantis89
  • Başlangıç tarihi
A

atlantis89

Guest
Merhaba

85 günlük bitki 60.günden sonra çiçeklenme dönemine girdi fakat bana gelişmiyor gibi geliyor,son zamanlarda..Millet bu zamana kadar hasat alıyor 85 günü devirdik çok ağır ilerleme var gibi.ilk başlarda kendi yaptığım kabinde 2 ay kadar büyüttüm tabi gün içinde güneşli günlerde sürekli balkona çıkardım.2.aydan sonra balkonda büyütmeye devam ettim.3.ay bitecek sanırım 4.ay sonunda hasat alırım gibi ama 10 gündür gelişim yokmuş gibi geliyor bana.Neler yapmak lazım ???

Moderatör tarafında düzenlendi:

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Ne siklikta suluyorsun bitkiyi? Bu sativa oldugu icin simdi birde genetigine gore degisiyor bazilari cok geriden geliyor. Disariya bitkileri cikartirken alistira alistira cikart yer degisiminden ortaya cikcak sitresi ortadan kaldirmak icin. Biraz sabir ve iyi bakim sayesinde efsane bir hasat topliycaksin insallah.

A

atlantis89

Guest
Ne siklikta suluyorsun bitkiyi? Bu sativa oldugu icin simdi birde genetigine gore degisiyor bazilari cok geriden geliyor. Disariya bitkileri cikartirken alistira alistira cikart yer degisiminden ortaya cikcak sitresi ortadan kaldirmak icin. Biraz sabir ve iyi bakim sayesinde efsane bir hasat topliycaksin insallah.
Başkan çok sağol bugün 91.gün dünkü resimleri paylaşıyorum.Bitkiyi 4 yada 5 günde bir suluyorum.Toprak durumunu kontrol ediyorum.Ayrıca herkesin kutlanabildiği gübrelerden hariç, tavuk gübresi, 3×15 kompoze gübre kullandım şuana kadar.Sativa olduğu için mutlu oldum.Umarım söylediğin gibi güzel hasat verir.Resimlere de bakarsan yine sevinirim.
Screenshot_20200703-114325_Gallery.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200703-114302_Gallery.jpg
    Screenshot_20200703-114302_Gallery.jpg
    915.3 KB · Görüntüleme: 21
A

atlantis89

Guest
Ayrıca temmuz sonu hasat edebilir miyim 4 ay olacak Agustosun 3 ünde

Gövdesine elimi sürttüğümde koku alıyorum ama oistilleri kokladığımda çikolata aroması geliyor sanki ,değişik tam anlayamadım :)

Night owl

Müptezel
Buraya kadar gelmişsin sabret devam et kanka az kalmış daha şisecek o söömekler Bloom gübresi kullanmaya başla 30 40 liraya bulabilirsin..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • B boldpilot34:
    hahahaha *** ** ***** hahahaha***** ****** ****** hahahaha*******
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: *** ***