Herşey yolundami sizce arkadaşlar

Ahmetdmn

Yeni üye
Arkadaşlar oncelikle iyi günler ilk growlarim pekte tecrübem yok sizce herşey yolundami farkında olmadığım sorun varmı arkadaşlarım ustalarim
IMG_20220706_200413.jpgIMG_20220706_200351.jpgIMG_20220706_200404.jpg

oturanboga35

Müptezel
Knk ışığı indir bitkiler ışık yetersizliğinden dolayı boya gitmiş. nem oranı yanlış gormediysem 43 onu 60-70'lere çıkar. Vantilatörü de şuan çalıştırmanın pek bir anlamı yok

Son düzenleme:

Ahmetdmn

Yeni üye
Knk ışığı indir bitkiler ışık yetersizliğinden dolayı boya gitmiş. nem oranı yanlış gormediysem 43 onu 60-70'lere çıkar. Vantilatörü de şuan çalıştırmanın pek bir anlamı yok
Kanka nem oranı buhar makiensin oranı onu baz almiyorum nem makiensi 60 ta şuan termometre var ayriyetten geçen hafta 7 tane tohumu yaktım ışık tan dolayi çop oldu biraz ondan çekindim:) ama şimdi biraz daha indircem Max kaç olsun kanca ışık mesafesi isikalr baya kuvvetli dediğin gibi vantiratorude kapatiyroum biraz daha büyüyene kadar bilgiler içinde çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

zeko dayi

Müptezel
Dostum zaten 200 ml ph ayarlı suyunu verirsin toprak kurudumu bida ver ışık mesafesi yakınlaştırı elini bitkinin üstüne koy ama değmesin tabi ısı varsa biraz kaldır yoksa o şekilde dewamke

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********