Herb dryer ile kurutma

kralkobraa

Kıdemli Üye
Selam kankalar geceniz güzel olsun arkadaşımdan herb dryer çözdüm karbon filtresi çıkış fanı falan var hiç bunlardan kullanan oldu mu ben önceden hep tavada kuruyordum sabır edemediğim için ama artık yeter dedim arkadaşta al kullan dedi kullanalar var mı kaç günde kuruyor 2 haftada mı 10 günde mi öneriniz var mı veya kullanmayıpya önerisi olan var mı bide fan sürekli mi çalışsın Nası yapayım ne dersiniz bu arada kusura bakmayın soruları karıştık olabilirim kafa hafiften yüksek öneriler için şimdiden sağolun kanka

Son düzenleme:

OttoMan347

√SEFİR√
Daha önce kullanmadım ama iyi kurutma için yapılmış bişey bu kullanabilirsin tabi. Nekadar kuruyacagina somekler karar verecek sureyi ezbere yapamazsın sömek dalları büktüğünde çıt diye kırılırsa kurumus olur someklerin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **