HERMA ! :(

mgags

Üye
arkadaşlar ak48 photo bitkim hermaya girmiş başında muzcuk var iğneyle eşeledim içinde kafam kadar tohum var..şimdi bu full tohum mu bastı çöp mü oldu dostlarım.. emeklerim boşa mı gitti. Bitki çapraz genetikti yani tohumdan çıktığında karşılıklı 3 dal olarak gidiyordu bi nevi özür... normalde cannabis 2dal karşısında tekrar 2dal aça aça gider ya bu totalde 3 şeklinde ilerliyordu..çok güçlüydü güzel yaprak basıyordu en dayanıklısı oydu ama gel gelelim herma oldu..
ben şimdi bunu kürlesem kuruyunca tohumlarını ayıklasam sonra içsem kafa yapmaz mı? çöp mü oldu? yani bu sömeklerin hepsinde bir sürü tohum mu olacak şimdi ? bilenler yorum yapsın lütfen.

photo

Üye
ben olsam hemen keser kurutur içerim güzel thc basmış tohumlarıda sakla ek yüksek ihtimal tohumların dişi olduğunu düşünüyorum

Kanka bu noktadan sonra yapacağın tek şey trikom tabiki, bulduğun tohum nasıldı renk olarak olmuş muydu ?
Çöp falan olmadı sömekler ortada trikom tabiki yap kes kurut iç bu kadar o kadar tohumdan bişey olmaz

Trikom tabikini kesin yap ama erken kesme

mgags

Üye
Kanka bu noktadan sonra yapacağın tek şey trikom tabiki, bulduğun tohum nasıldı renk olarak olmuş muydu ?
Çöp falan olmadı sömekler ortada trikom tabiki yap kes kurut iç bu kadar o kadar tohumdan bişey olmaz

Trikom tabikini kesin yap ama erken kesme
kanka hayır tohum büyüktü sömeğin en tepesinden muzcuğun içinden çıktı beyazdı tam oluşmamıştı, tohum büyük ama beyaz yumuşaktı henüz sertleşmemişdi..çiçeklenmenin 37-38'inci gününde şu an bitkiler. Korkum şu ki her sömekten onlarca tohum çıkması çünkü sömekler baya tohum kesesi basmış fotoğraflardan da gördüğünüz gibi...hepsi tohum dolu mu olacak acaba ? bende ne güzel sömek bastı diye seviniyordum ya.

mgags

Üye
ben olsam hemen keser kurutur içerim güzel thc basmış tohumlarıda sakla ek yüksek ihtimal tohumların dişi olduğunu düşünüyorum
kanka auto olsa kesin dişi tohum verir derdim ama bu photo olduğu için o riske girmeye değmez.. kaldı ki ak48 genetiği beğenmedim bir daha growlamam bunu çok sıkıntı çıkarttı... bundan önce mango auto baktım gül gibi mis gibi büyüdü güzelde hasat verdi.. millet photo över dayanıklı fln diye bize mi sıkıntılısı denk geldi anlamadım ki..öteki ak48 lerde güdük kaldı fln.. dayanıklı değil bu cins..kaldı ki sponsordan alırken acemiyim en dayanıklısını ver dedim tuttu bunu verdi.

kanka hayır tohum büyüktü sömeğin en tepesinden muzcuğun içinden çıktı beyazdı tam oluşmamıştı, tohum büyük ama beyaz yumuşaktı henüz sertleşmemişdi..çiçeklenmenin 37-38'inci gününde şu an bitkiler. Korkum şu ki her sömekten onlarca tohum çıkması çünkü sömekler baya tohum kesesi basmış fotoğraflardan da gördüğünüz gibi...hepsi tohum dolu mu olacak acaba ? bende ne güzel sömek bastı diye seviniyordum ya.
Kanka o muzları çok kurcalama sandığın kadar tohum yapacağını sanmıyorum dal arasından direk erkeklik organı cıksaydı hepsini döllerdi ama muzlar o kadar etkili değil erken davranma tohum dolarsada bırak tohumlar olgunlassın trikomu basmış zaten ikisini aynı anda götürebilcek seviyede duruyo sabırlı ol trikom takini yap olunca kes tohumunu ayıklarsın içerken tohumlu diye zehir olmaz diye bi kanun yok :)

G_man

Kıdemli Üye
grow konusunda çok tecrübeli değilim fakat çok mari içtim bol tohumlu sağlam kafası olan çok mari içtim

photo

Üye
-
kanka auto olsa kesin dişi tohum verir derdim ama bu photo olduğu için o riske girmeye değmez.. kaldı ki ak48 genetiği beğenmedim bir daha growlamam bunu çok sıkıntı çıkarttı... bundan önce mango auto baktım gül gibi mis gibi büyüdü güzelde hasat verdi.. millet photo över dayanıklı fln diye bize mi sıkıntılısı denk geldi anlamadım ki..öteki ak48 lerde güdük kaldı fln.. dayanıklı değil bu cins..kaldı ki sponsordan alırken acemiyim en dayanıklısını ver dedim tuttu bunu verdi.
kankacım autosu photosu farketmez dişi baskın bitki stres yapıp tohuma verirse büyük olasılıkla dişi diye biliyorum deneyip ekmişliğimde var ve tohuma giden bitkinin her geçen gün tohumlar muzlar büyüdükçe thc si düşer diye biliyorum bence çok geç kalmadan kes

mgags

Üye
kanka tek bitkiden kaç tane kelle almışsın öyle maşallah kaç kere topping yaptın ? ikimizin bitkisi arasında dağlar kadar fark var :D seninki çok daha sağlıklı duruyor. Bide benimkinde fotoğraftada belli sömeklerdeki uzun uzun o sarı saçaklar yok...bakalım nasıl olacak kafa yapcak mı az kaldı hasata.
Eyvallah kanka. Alanim kucuktu 40x40 o kabin bitki ole cok buyuk degil aslinda :) tek top sonra lst yapa yapa gittim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ***** ****** *** **** **** ** ******* ********* **
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    ***** * **** ********** ******** **** hahahaha ****** ****** ********
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha******* ******** hahahaha****
  • D despotdes:
    hahahaha ****** ****** ********* **** hahahaha hahahaha*** ******
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    hahahaha ******** ***** hahahaha*****
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha****** ******** hahahaha
  • kkush kkush:
    ***** **** ***** hahahaha****** ****** ****** ********* **** hahahaha hahahaha*** ******
  • D delimet35:
    ********** hahahaha* **** ** ******* *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** *** **** hahahahahahahaha hahahaha* **** ** ******* *****
  • D delimet35:
    ******* ***** ******** **
  • Emmy Emmy:
    **** hahahaha
  • kkush kkush:
    ****** ***** ******** ******* *** hahahaha **** **********
  • D despotdes: