HYDRO USTASI YARDIM

daha önce hydro yapmadığın için sana öyle geliyor bitkin bayağı küçük kalmış ekipmanların nedir bilmiyorum ama zamanın bayağı gerisinde şuan 3 haftalık gibi duruyor 40cı gün demişsin bir sorun var ortada o sorunu bu gün çözmez isen yarın sana büyük sıkıntı çıkarır ben kaç defa dedim bende devamını bekliyorum sıkı takipteyim acaba neler olacak ilerleyen zamanlarda :)
Lollipoping yaptım hocam. Stres için aspirin fısfıs bir de zaten bud factor x içerisinde de var salisilik asit. https://ibb.co/TT9tq2Q

PH 5.8 tutuyorum genelde. Ancak 6.3 kadar dalgalanmasına izin veriyorum.

Sıcaklık optimal seviyelerde şu an. Bazen kova içindeki su 23-24 derece arası olabiliyor.

PPM cihazımda mı sorun var bilmiyorum ancak üretici firmanın tam çizelgesine dolu dolu uyuyorum. Hocam boyu kontrol altında tutabilmek için açıkçası oldukça eğitim vermeyi denedim kendimce. Işığım 90w full spek led. Alanım da bir daha yazayım 40x40. Ekipman olarak demirbaşlardan ışığım çok iyi değil. Ancak alanım için yeterli olacağı düşüncesindeyim. Zaten yansıtıcı boyalı beyaz metal ile kaplı her yer.

Ü

Üye silindi 32956

Guest
Lollipoping yaptım hocam. Stres için aspirin fısfıs bir de zaten bud factor x içerisinde de var salisilik asit. https://ibb.co/TT9tq2Q

PH 5.8 tutuyorum genelde. Ancak 6.3 kadar dalgalanmasına izin veriyorum.

Sıcaklık optimal seviyelerde şu an. Bazen kova içindeki su 23-24 derece arası olabiliyor.

PPM cihazımda mı sorun var bilmiyorum ancak üretici firmanın tam çizelgesine dolu dolu uyuyorum. Hocam boyu kontrol altında tutabilmek için açıkçası oldukça eğitim vermeyi denedim kendimce. Işığım 90w full spek led. Alanım da bir daha yazayım 40x40. Ekipman olarak demirbaşlardan ışığım çok iyi değil. Ancak alanım için yeterli olacağı düşüncesindeyim. Zaten yansıtıcı boyalı beyaz metal ile kaplı her yer.
Boya gitmesini istemiyorsan kelle uçuracaksın. Ph ölçerine hiç kalibre ayarı yaptın mı ?
Su sıcaklığından dolayı olabilir kök çürümesi sınırdasın 20 ye düşürmeye çalış.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** **** ******* ** ****** ***** ******* ***** ******** ********** ** ***** ** ***** *** ********** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ****** hahahaha ******** ***** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha**** ********** *** ********** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** *** ******* ***** ***** *** ********** ********** *** *** ****** ********** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* ********** ** ***** ******* **** ****** ***** ******** ******* ******** ******* ** ******** ******** ***** ** ******* hahahaha** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ***** *** ******* *** ***** **** ********** ***** ********* *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • R RainGrow:
    ***** ** ****** ***** ****** ** hahahaha ***** ******* ****** ****** hahahaha* ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha** hahahaha***** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* *** hahahaha ******* *** *******
    +2
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • K keyifpezevengi:
    ****** ****** **** **** ***** ******* ****** ** hahahaha*****
  • Probis Probis:
    *** ****** *** *** ***** **** **** ***** ******* ******* hahahaha**** ******** ******* *** *** *** ********
    +1
  • GrowX GrowX:
    **
  • B bongalov:
    ******* hahahaha*** hahahaha** ***** ********** ****
    B bongalov: ******* hahahaha*** hahahaha** ***** ********** ****