IŞIKLANDIRMA VS..

fukksleep

Yeni üye
Kardesler merhaba oncelikle ilk deneyimim bugun sponsordan siparis verdigim Super Lemon Haze ve Purple Haze geldi ancak kafamda birkac soru var cunku yarin kabin ekipmanlari ve besinlerimi alacagim forumu didik didik arastiriyorum ancak elbette insanin aklinda sorular kaliyor ilk deneyimim olacagi icin isiklandirma ve kabin ekipmanlari hakkinda kafamda sorular var ozellikle isiklandirma konusun da ​

sizce 100*100*200 luk bir kabinde 3 bitki yetisirse bu 600w luk lambalar yeterli olur mu paraya kiyip growshoplardan led mi almaliyim veya en azindan ilk etapta butceyi cok sarsmadan 600w luk lambalarin yeterli derseniz bunlarla yurumeyi dusunuyorum..
Besin takviyeleri ph down ph olcer gibi seyler de tamam bilginize.

Kabin ekipmanlari;

100x100x200 Kabin

330m3 hm karbon filtre set.

Growsan balast 600w 

Cooltube reflektor 125*530mm

Superplant 600w (bloom)

Superplant 600w (grow)

Typhoon Vantilator 18 cm

Scroog filesi 100*100

Dijital timer

Isı nem olcer

Destek teli

Aristolas

Yeni üye
Bence gayet güzel dostum bol hasatların olsun 3 saksı için yeterli olacaktır. Bu arada lamban hps çift spectrum dimi?

fukksleep

Yeni üye
Cvp: IŞIKLANDIRMA VS..

Aristolas' Alıntı:
Bence gayet güzel dostum bol hasatların olsun 3 saksı için yeterli olacaktır. Bu arada lamban hps çift spectrum dimi?

Yorumun icin tesekkur ederim dostum.. yani aslinda 100*100*200 de 4 5 saksi yapilir diyende var ama ben 3 tane olsun temiz olsun guzel ilgilenebileyim istiyorum.. lambalarim ayri ayri gelisim donemi icin ayri someklenme donemi icin ayri olarak dusundum eger yalnissa yorumlarini bekliyorum bu arada besin takviyeleri ph down ph olcme bu gibi seyler tamam eklemeyi unutmusum

fukksleep

Yeni üye

Nobodyisperfect' Alıntı:
Aristolas' Alıntı:

Hps cift spectrum nasil oluyor lambada?

Yani soyle biraz baktim sanirim hem grow hem bloom donemlerinde islevli dezavantajlarini bilmiyorum ama

fukksleep

Yeni üye

bedortka' Alıntı:
Elektrik sıkıntın olmayacaksa 600w HİD fazlası ile yeter 3 bitkiye.

Cevabin icin tesekkurler yani ne kadar yansir ortalama 18 saat calisacaksa 150 tl gibi bi ucret olacaksa ekstradan problem yok zaten bilgisayar klima vs yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********