Işık Seçimi?

skaffa

Yeni üye
Merhaba beyler.

Sistemi yeni kurdum deneyimsizim bu konuda. 80x80x180 kabin. Işık olarak 400w HPS lamba var ancak test ettiğimde sıcaklık 40 dereceye yaklaşıyor malum yaz ayları soğutma olarak elimden bir şey gelmiyor bende ışığı değiştirmek istiyorum bu konuda bir bilgim yok seçenek çok var ama bana fiyat ve özellik olarak en ideal ışığı bulmaya çalışıyorum bütçemi açıkcası aştım tek engel ışık yardımcı olursanız sevinirim bulduğum ürünler aşağıda eğer yaramaz dersenizde sizinde önerdiğiniz olur.

cleapton16

Yeni üye
Merhaba beyler.

Sistemi yeni kurdum deneyimsizim bu konuda. 80x80x180 kabin. Işık olarak 400w HPS lamba var ancak test ettiğimde sıcaklık 40 dereceye yaklaşıyor malum yaz ayları soğutma olarak elimden bir şey gelmiyor bende ışığı değiştirmek istiyorum bu konuda bir bilgim yok seçenek çok var ama bana fiyat ve özellik olarak en ideal ışığı bulmaya çalışıyorum bütçemi açıkcası aştım tek engel ışık yardımcı olursanız sevinirim bulduğum ürünler aşağıda eğer yaramaz dersenizde sizinde önerdiğiniz olur.

Cooltube al bro bende siparişi verdim 400hps/mh cooltube set growkentte bulabilirsin bir de kis geliyor bir sorun yaratmaz

S

silas

Guest
2-4 iş yapar kanka, fiyat olarak makul
5 çöp, 3 ledler birbirene çok yakın soğutma yetersiz gelir, 1 numarayıda salla 500w değil.

S

silas

Guest
Eyvallah hocam o zaman ikisinden birini alacağım başka seçeneğim yok sağolasın.
2ye mesaj at fotoğraftaki ürünün aynısı mı gelecek diye sor ve mutkala GET açtır. 4. ürününde güzel kasalı orjinal prizden 250waat civarı çekiyorsa al fiyatı uygun

skaffa

Yeni üye
2ye mesaj at fotoğraftaki ürünün aynısı mı gelecek diye sor ve mutkala GET açtır. 4. ürününde güzel kasalı orjinal prizden 250waat civarı çekiyorsa al fiyatı uygun

4. 1 sene önce koymuş cevap vermedi. 2.yle görüştüm fotoğraftakinin aynısı fotoğraf attı. Elden alıcam yarın hocam.

S

silas

Guest
4. 1 sene önce koymuş cevap vermedi. 2.yle görüştüm fotoğraftakinin aynısı fotoğraf attı. Elden alıcam yarın hocam.
hayırlı uğurlu olsun şimdiden inş sorunsuz olur, pazarlık yap sünnettir, kaç wat çekiyor prizden inşallah 50watlık cpbdur 5 adet var 250 dir inşşallah

skaffa

Yeni üye
hayırlı uğurlu olsun şimdiden inş sorunsuz olur, pazarlık yap sünnettir, kaç wat çekiyor prizden inşallah 50watlık cpbdur 5 adet var 250 dir inşşallah

Teşekkür ederim hocam. Yaptım pazarlığımı. :D Valla son dediğin hakkında hiç bir bilgim yok artık şans diyelim :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********