Işık tavsiyesi, İyi bir ışık almak istiyorum

gunz

Yeni üye
Arkadaslar selam, 4 rdwc sistem topluyorum. İyi bir ışık almak istiyorum.

Kendime göre en iyi tercih
Mars Hydro FC1000 Watt
47.000 e geliyor nakitte.

Growkent ürünü, söylediğine göre 750-800 W enerji çekiyor Ama 1300W ışık veriyor dedi.

50.000 tl ye kadar veya biraz daha üstü bir bütçem var. Almışken ışığı iyi almak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Ü

Üye silindi 32956

Guest
Arkadaslar selam, 4 rdwc sistem topluyorum. İyi bir ışık almak istiyorum.

Kendime göre en iyi tercih
Mars Hydro FC1000 Watt
47.000 e geliyor nakitte.

Growkent ürünü, söylediğine göre 750-800 W enerji çekiyor Ama 1300W ışık veriyor dedi.

50.000 tl ye kadar veya biraz daha üstü bir bütçem var. Almışken ışığı iyi almak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum.
150x150 alana fc1000 evo iyi gider onu al

gunz

Yeni üye
4 tane pro alıcam daha sonra ışıkla birlikte ek yapabilirim, bugün gördüm boruları falan. AN gübre alacağım, şimdi genetik seçip sipariş vericem. Degnetica harici veya genetik önerin var mı kanka. sistemi 1-2 haftaya alacağım
240x120 için 1 tane fc1000w yeterli olacaktır 4lü sistem yerine 8li sistem al kafan karışmasın arasında çok bir fark yok fiyat olarak pro versiyonunu al boruları daha kalın alg oluşumu olmaz şuan elinde ne var ne yok yaz detaylı bende aynı sistemi kuruyorum yardımcı olurum

Ü

Üye silindi 32956

Guest
4 tane pro alıcam daha sonra ışıkla birlikte ek yapabilirim, bugün gördüm boruları falan. AN gübre alacağım, şimdi genetik seçip sipariş vericem. Degnetica harici veya genetik önerin var mı kanka. sistemi 1-2 haftaya alacağım
genetik olarak güzel ve verimli istiyorsan super lemon haze derim big bud da olur blue dream de olur senin ne istediğine bağlı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******