ilk autoflower denemesi START!

Tommy vercetti

Müptezel
17/05/2023

"degenetica.org" üzerinden aldığım tohumlar bugün ulaştı bir tane tohumu suya attım karanlıkta bekletiyorum
Dibe çöktükten sonra peçete arasında tohumu patlatıp saksı değiştirmeden 11 litrelik bez saksıda can suyunu vericem
Gereksiz stres yaşamasın saksı zaten küçük. İlk auto denememde eğitimlerden sadece LST eğitimini vericem
topping vs yapmıycağım. Odamın kilerinde yada odamdaki ebeveyn banyosunda yapmayı düşünüyorum
Ay başından itibaren 80 x 80 kabin ile devam ediceğim ve 2 x 200w cob led daha alıcam.
Max 4 Auto yada 2 Photo ayarında.

TOHUM: Bruce Banner Autoflower %100 Sativa (%25 THC)
IŞIK: 200w YXO cob led
TOPRAK: Biobizz Light-mix 20lt
SAKSI: 11 Litre bez saksı x2
NEM MAKİNESİ: Fakir FAUNA (Elektrikler gidip gelince çalışmaya devam.)
GİRİŞ FAN: 190m3 fan
ÇIKIŞ FAN: henüz yok
GÜBRE: ADVANCED NUTRİENTS Micro - Grow - Bloom - B52 - Sensizym - Calmag (30 Gün içinde Bir kaç tane bloom gübresi eklenicek.)

18/05/2023 7:26
Tohum suyun dibine çöktü. peçete arasına patlamaya aldım. Tekrar beklemedeyiz.

19/05/2023 9:34
Tohum patlamış. Akşama doğru toprağa atılıcak (saksı değişimi yapmadan 11 litrelik saksıda başlıycam)
Topraktan kafasını çıkartttığı andan itibaren fotoğraflı güncellemelere devam edicem.
19/05/2023 13:52
Toprağa attım can suyunu verdim 20ml beklemedeyiz.

Son düzenleme:

DexterPlanck

Yeni üye
@kuz9un
Kanka çok teşekkür ederim değerli bilgilerin için.

Peki 5-6 kök için kabin ve ışık tavsiyen var mıdır?

Not: Tamamen yeniyim, cok yakında ilk grow macerama atılmak için araştırma safhasındayım :)

Tommy vercetti

Müptezel
@kuz9un
Kanka çok teşekkür ederim değerli bilgilerin için.

Peki 5-6 kök için kabin ve ışık tavsiyen var mıdır?

Not: Tamamen yeniyim, cok yakında ilk grow macerama atılmak için araştırma safhasındayım :)
Kanka 100x100 kabin 5-6 auto için yeterli olur. Photo bakıcaksan 2-3 photo girer o kabine ışık için bitki başı minimum 100w diye düşün saksı sayına göre yükselt bütçe varsa quantum board al pahalı gelirse cob ledlere bak derim.

Tommy vercetti

Müptezel
Biliyorum kanka çok tohum çimlendirsim ama sonunu görmek 1 kere nasip oldu buda ikinci telekkür ederim ilgin için :)

Son düzenleme:

Tommy vercetti

Müptezel
bu başlık altından bu konuyu 24 saat sonra silicem yanlış başlığa açtığımı düşündüm ESRAR YETİŞTİRME GÜNLÜKLERİ altında yeni başlık açtım. linkten güncel takip edebilirsiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** hahahaha* *** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha** ** ********
  • Emmy Emmy:
    *** ***** *** ********** ** ***** ******** ** hahahahahahahaha*****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ***** *** ********** ** ***** ******** ** hahahaha ********* ***** *** **** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • Emmy Emmy:
    *** ******** *** *** hahahaha ********* ***** *** **** *****
    *** ******** *** *** ***** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • Emmy Emmy:
    ********* *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** *** ** **
    ***** *** **** ** ******** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ** hahahaha *****
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* hahahaha**** *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** ***
    +1
    ******** ****** ********** ***** *** *** hahahaha** *** ******* hahahaha* ** ********* ***** ****** hahahaha ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** *** **** ******* hahahaha******* hahahaha**** **
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ********* hahahaha hahahaha ***** *** **** ******* hahahaha******* hahahaha**** **