ilk denemede bu ne ola ki

Hoca666

Müptezel
kankalar maalesef herma tüm çiçeklerimi döllemiş. Ne kadar uğraşıyor olsam ve her gün temizlesem de kaçırmışım. Zaten topçuklar açılmadan toplamak gerekiyormuş ki ben onlardan birkaçını açıldıktan sonra topladım. Aynı kabin içerisinde herma ve dişi yetiştirilecekse, günde bir kaç defa detaylı araştırma yapmak gerekiyor ki bu bile garanti değil bence. Ayrı yetiştirme ortamım olmadığı zaman hermaya kıymak gerekiyor sanırım. Neyse, en azından köfteci tohumu dahi olsa bir sürü dişi tohumum olacak(iyi tarafından bakıyorum :)).
aynen kanka. merak etme o bitki de kafa yapar. köfteciden aldığımız tohumlu sömekler kafa yapmıyo mu? hayırlı olsun :)

Yeemen

Üye
Benim kızda herma olmuş kabinde tek atmayı düşünmüyorum çiçeklenmeye yeni giricek hasadı ve kaliteyi ne kadar düşürü bu ?

tachyon

Yeni üye
Kanka, eğer tohum üretme niyetin yoksa ve benim gibi ilk deneyimdeysen hermayı at gitsin. Ben bin pişmanım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ****** ******* hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ******* ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ********** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ** ******** ******* hahahaha*** *** ****** ****** **** ********* ****** ******** **** ******** **** ***** hahahaha*** ** ***** ******* ***** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha*** ***** **** ***** ********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******* ***** hahahaha********** ***** **** ***** ********
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ********* hahahaha *** ********* ***** ****
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha* ****** ***
  • bandaleros bandaleros: