ilk growumda hatalarım ve düzeltme çabalarım

Yesil888

Ordinaryüs
merhaba, şu an mevcut durum ;

çiçeğe ne zaman alınmaya hazır olabilir acaba?
Bitkilerin komadan cikmis ama henüz tam saglikli degiller. Bir dahaki sulamaya toprak 1 lt ye 1,5 ml calmag ver. Baska gübre verme. Hasta bitki cicege verilmez.Bitkilerin tam saglikli olmadan verme cicege. Tedaviye devam. Bütün yapraklar tek ton yesil olunca verirsin cicege.

Purplesever

Yeni üye
Kanka sanki bir tık sabırsız gibisin yada heyecanlı gibisin. Ustalar zaten sağolsun lar yardımını eksik etmiyor inşallah zamanı gelince kafam kadar sömeklerle dolu hasadını alırsın takipteyim :)

TabldotLife

Yeni üye
Kanka sanki bir tık sabırsız gibisin yada heyecanlı gibisin. Ustalar zaten sağolsun lar yardımını eksik etmiyor inşallah zamanı gelince kafam kadar sömeklerle dolu hasadını alırsın takipteyim :)
haklısın kanka, ilk sefer tabi heyecan var süreç 102 günlük bitkiler yeşerdikçe ağaçlaşıyor kabin duvarlarını zorlayacaklar diye endişe duyuyorum. keşke imkanım olsaydı da soldaki bitkiyi de alabilseydim aynı anda büyük saksıya. sağ olsunlar usta kankalarımızın yardımları ile güzel kek kurabiyeler tadacağım inşallah :)

Yesil888

Ordinaryüs
@TabldotLife kanka yerin yetmiyecek diye endiseye gerek yok, uygulanan egitim teknikleri var, bu teknikler sayesinde cok dar alanda büyük bitkide yetistirebiliyoruz. Sen simdi youtube ye yaz "cannabis lts" ve cannabis hst" cikan videolari seyret. Egitim teknikleri hakkinda bilgi sahibi olursun. Alttan ayarlardan alt yazi seceneklerini ac Türkce yap.Türkce alt yazili izlersin.

TabldotLife

Yeni üye
@TabldotLife kanka yerin yetmiyecek diye endiseye gerek yok, uygulanan egitim teknikleri var, bu teknikler sayesinde cok dar alanda büyük bitkide yetistirebiliyoruz. Sen simdi youtube ye yaz "cannabis lts" ve cannabis hst" cikan videolari seyret. Egitim teknikleri hakkinda bilgi sahibi olursun. Alttan ayarlardan alt yazi seceneklerini ac Türkce yap.Türkce alt yazili izlersin.
tamamdır @Yesil888 kanka bazılarını izlemiştim, 3D printerdan çıktısı alınmış bazı plastik parçalar ile kendimce yüksek dalları eğip büküp yön vermeye çalıştım tabi lstye elim alıştıkça alanı daha da verimli kullanacağım. hst ise tam bir muamma onlara da bakayım :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********