ilk idrar denetim

• Konbuyu başlatan Üye silindi 30129
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 30129

Guest
Meraba beyler kısa kesicem ilk idrarımı tam 8 gün önce verdim adliye deki memur biz arıycaz dedi ama arayan eden olmadı 2. idrar ne zaman olur ? sizinki kac gün arayla oldu ? kocaeli

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Ben mahkemeye çıkalı 1 sene oluyor denetim verdiler bana da idrar seminer felan yok daha gelen giden ansızın çağırıyorlar sanırım

yakalandığında mı verdin idrar, denetim serbestlik işlemleri başladığında verdiğin idrara mı diyosun? programın oluyor geleceğin günler belli arama falan olmuyor normalde

Ü

Üye silindi 30129

Guest
yakalandığında mı verdin idrar, denetim serbestlik işlemleri başladığında verdiğin idrara mı diyosun? programın oluyor geleceğin günler belli arama falan olmuyor nor

yakalandığında mı verdin idrar, denetim serbestlik işlemleri başladığında verdiğin idrara mı diyosun? programın oluyor geleceğin günler belli arama falan olmuyor normalde
yakalandım verdım pozitif cıktı denetim icin verdim knk okusana kafan mı iyi :D

Dosyan denetime ne zaman gider bilemezsin. Bazen 1 ayda bazen 3 ayda.
Bu sure zarfinda takilmamaya bak cunku evine gelen Kagitta tebligden itibaren 5 is gunu icerisinde denetimli serbestlik mudurlugune basvurman istenecek. Basvurdugunda ilk idrarini vermen icin 48 saatin olacak.
Yani suan takilma

Grow Muhabbetleri
Help Users
    I ichbinkrytpon: ********** ********