ilk kez mantar

GALLARDO

Yeni üye
arkadaşlar ilk defa mantar deneyecegim daha önceden panik atak geçirdim anksiyetem var ama çok az aktif olarak cigara içerim bi sorun olmaz sadece merak ettigim konu şu bad trip nasıl bişey bonzaideki ölüm tribi gibimi veya bunun için ne önerirsiniz nasıl bir kafası var ilk gelişi nasıldır şeker gibimi vs tecrübelerinizi bekliyorum :D <3

arkadaşlar ilk defa mantar deneyecegim daha önceden panik atak geçirdim anksiyetem var ama çok az aktif olarak cigara içerim bi sorun olmaz sadece merak ettigim konu şu bad trip nasıl bişey bonzaideki ölüm tribi gibimi veya bunun için ne önerirsiniz nasıl bir kafası var ilk gelişi nasıldır şeker gibimi vs tecrübelerinizi bekliyorum :D <3
gramaj ayarlamayı unutma, başlangıç için 2 gramın üstüne geçmene hiç gerek yok. Duygusal olarak ve mental olarak iyi bir durumdayken kullanmanı öneririm. Çok fazla düşündüren bir şey olduğu için kötü şeyleri de çok hissedebilirsin, iyi şeyleri de madalyonun iki yönü var. Eğer ki çok yorulur hızlıca bitirmek istersen portakal suyu gibi c vitamini olan şeylerden alman lazım (ben spar brausetabletten vitamin c kullanıyorum onun yerine). Dozajı ayarlarken mantarın kuru mu yaş mı olduğuna da iyi bakmak lazım, genel olarak düşüncelerini iyi tut, mümkünse evde değilde doğada kullan, bir orman deniz/göl kıyısı nefis oluyor. Pek fazla insanın da olmadığı bir yerde kullanın ki daha da rahat hissedin.

Kankam önemli en önemli husus mantarın genetiği nedir.
Her mantar aynı tripi yaşatmaz.
Mantar tripleri hakkında mantar 101 konusuna bakabilirsin

müptezelreis

Yeni üye
mantar beraber sakın cigara içme kardesim anksiyeten varsa mantar yeme trip cok cunku

dostum ilk kez yiyeceksen eğer forumda IC, Skipper ve birkaç güzel insanın daha içgörülerini al, entry'lerini oku. Bildiğini düşündüğün şeyleri park et, önce biraz oku ama kodlama yapma. öğrenmek ve anlamak, algılarını açmak için. sonra da kendini set & setting yaparak hazırla ki zaten dediklerimi yaptıktan sonra anlamış ve kendiliğinden hazırlanıyor olacaksın. mantara bir madde gözüyle bakma. o farklı bir varlık.

dostum ilk kez yiyeceksen eğer forumda IC, Skipper ve birkaç güzel insanın daha içgörülerini al, entry'lerini oku. Bildiğini düşündüğün şeyleri park et, önce biraz oku ama kodlama yapma. öğrenmek ve anlamak, algılarını açmak için. sonra da kendini set & setting yaparak hazırla ki zaten dediklerimi yaptıktan sonra anlamış ve kendiliğinden hazırlanıyor olacaksın. mantara bir madde gözüyle bakma. o farklı bir varlık.
+1

SkippeRR

Üye

Kankam deneyimledin mi? Deneyimlediysen eğer deneyimini anlat onun üzerine sohbet edelim, yok deneyimlemediysen mantar üzerine sohbet edelim. Deneyimlediysen de umarım güzel geçmiştir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ****** ****** ****** hahahaha********* *********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ****** hahahaha* ***** ** ******
  • Emmy Emmy:
    *** ** ********* ***** *** ***** ********** *** ****** *** ** **** ********** **** ********** **** ********* hahahaha
    ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** ***** ******** * hahahaha **** *** ****** ****** **** ********* *** ****** hahahaha* ***** ** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** **** **** hahahaha****** *** *** ***** **** ***** *** ***** ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Emmy Emmy:
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ** ******* ** ****** **** ***** ******* *** ** ****** ****** **** ******* *********
    ** hahahaha ****** ******** ********** ***** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ***** ** ******* ** ** *** ** ****** **** ********* ****** ********
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    Lemonhazelover Lemonhazelover: hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******