indoor outdoor karışık grow durum ne?

cancos84

Yeni üye
kankalar şu covid19 muhabbetleri yüzünden umarım canınız sıkkın değildir. konuya giriyorum 
13 günlük yeni başlayan ufak bir maceram var evde sabahtan akşam 8 e kadar güneşte tutmaya çalışıyorum fakat bizim buraların rüzgarı sert bugün arka balkona koymuştum bi baktım yatay konumda cebellesiyor ön balkona aldım düzeltmeye çalıştım her neyse 8 den 12 ye kadar da içeriye kıyafet dolabına alıyorum orda vantilatör ve 7 adet cfl 20w veriyorum su kaynatma makinesi enfes buhar veriyor. yanında bu bitkimden daha önce ektiğim küçük bir bitki vardı büyümedi 15. günde hala 4 5 cm onu hadım etmeye karar verdim ve ettim şimdi 1 tane de micro growa başladım 13. gün arkadaşlar durum bu https://imgyukle.com/i/rvu1DG
yaprakları geri yatmaya başladı bugün o rüzgarı yedikten sonra bence 2 gündür birşey vermiyordum ilk önce su sonrada su ile karışık solax sıvı solucan gübremden verdim şuanda hala birazcık yatay sevgili tohumsuz kankalarımın degerlendirmelerini bekliyorum 4 5 gün sonra ana dal tamamen oluşur diye düşünüyorum o rüzgarı yedikten sonra ve lst başlayacağım sonra topping ilk grow ama bunları yapmasam 10 15 gramdan olurum diye düşünüyorum bitkiye bonsai şekli vereceğim arkadaşlar birde size ufak bir tavsiye paket olmamanın en büyük sırrı siz ile bitki arasında sır kalmasıdır bunu unutmayın en önemli şey budur. kankalar yaprakların geriye doğru yatmasını nasıl çözebilirim ne yapacağımı pek bilmiyorum bilmeden zarar veriyorum bazen degerlendirmelerinizi saygı değer önerilerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum. ıyi growlar iyi takılmacalar ve sağlıklı günler dilerim.
https://imgyukle.com/i/rvu1DG

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ******** ********** ** ******** ***** **** ******** ***** ********* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ******* ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ****** **** ********* ******* *** ***** ******* ******* ** ******* ****** ** ***** ***
    +1
  • Tiny Tiny:
  • Tiny Tiny:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ** **** hahahaha*
  • Tiny Tiny:
    ***** ********* ******* ****** **** ********* ***** ********* ***** ********* ****** *** ** ********
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ******** ****** **** ********* ******* *** ***** ******* ******* ** ******* ****** ** ***** *** *** ****** ** ****** **** *******

****** *** hahahaha ******* *** ***** *** ******** hahahaha*** ********** ********** ********
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ** ********* ***** ****** **** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ********** ** ***** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Tiny Tiny:
    ****** *** hahahaha ******* *** ***** *** ******** hahahaha*** ********** ********** ******** **** hahahaha****** *** *
    **** hahahaha****** *** * ***** ********* ********* ******** ********* *** **** ******** ****** ** ********* ***** ***** ********* ***** ** ***** ******* ******** ** *******
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * *** ****** ** ****** **** *******
    +1
    ***** ***** **** **** ****** *** ****** ******* **** ******* ******* ********* *** **** * **** ********* ** ********* *** ***** ****** ** **** ***** ********** ******* *** ***** hahahaha**
    +1
    +2
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha*** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ****** ****** ******