iyi günler arkadaşlar odaya odun sobası koydum sorun olur mu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21256
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 21256

Guest
Kabinin yanına odun sobası yaptım ısınsınlar diye içinde güçlü giriş çıkış fanım var dumandan sorun olurmu arkadaşlar

Ü

Üye silindi 21256

Guest
knkm peki diğer türlü sıkıntı olur mu dumanından falan kokusundan daha bebekler 9 tane

Ü

Üye silindi 21256

Guest
ne diyorsunuz knk ona göre iade edicem olmadı diye çok para verdim iyisini aldım

Soba yakmanın hiç bir sorunu yok dostum ister odun ister kömür yak sonuçta bacası vardır heralde sobanın, onun dışında kazım arkadaşımın dediğine katılıyorum, soba yandıkça içine oksijen çekecek ve senin giriş fanın havayı odanın içinden emiyosa oksijen yetersiz kalır, giriş fanını flex boru ile uzatıp sokaktan hava emme şansın varsa süper olur çok faydasını görürsün gelişimde

Benim kabinde 1000w lık termostatlı konvektör ısıtıcı var giriş fanı 190m3 direk sokaktan hava çekiyorum çıkış fanım 300m3 civarı kabin fermuarını aralık bırakıyorum vakum yapmak yerine eksik havayı oda içinden tamalıyor ve kabin içi hiç 23c altına düşmedi, bende odun sobasıda yok bak

Ü

Üye silindi 21256

Guest
beyler yardım edin iade edeyim mi etmim mi odanın camı açok giriş fanına boru takıp pencereyemi koyayım yoksa böyle aynı model kalsın mı

@ratbatkat kanka ben odanın içine bir köşesine sobayı kurmuştum diğer karşı köşesinde çadır vardı, kurduğum soba en küçük sobalardandı ördek soba diyorlar ve kabinin giriş fanıda içeriden hava alıyordu dışarıya bağlamıştım. Işık sadece kapalı olduğu süreçte yakıyordum. 2 kez odun atıyordum odayı yeteri kadar ısıtıyordu. Odayı havalandırdığın sürece temiz hava açısından bir sıkıntı yaşamadım. Sobayı iade etmekten bahsediyorsan sana kalmış, ben böyle yapıyordum benim işimi görmüştü. Sobanın yanına miderler atıp demlik demlik çay demlemişliğimde var çok keyifli oluyordu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ******* **** ****** hahahaha *** ***** **** *******
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** ** hahahaha* ****** *** **** ****** ** ********** hahahahahahahahahahahaha*****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • Y yılmaz34:
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ****** ***** **** ****** hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
  • R reviens:
    ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** ***** * ********* *** ******* ****** hahahaha ***** ******** hahahaha ********** ********** ******* ********* ***** hahahaha ******
  • D despacito:
    ********* ** ********* ****** ****** ******* ******** ***** ******* *** ******* **********
    D despacito: ********* ** ********* ****** ****** ******* ******** ***** ******* *** ******* **********