Jack Herer Auto Flower

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22297
  • Başlangıç tarihi

Mertali54

Doktor
Tek bitki iiicinn bile bir tık küçük aşağıdaki alt dallara ışık gelmez ama sistem sade ve temiz nem makinası bile olmayabilir içerde sığmaz sonuç olarak benyendim ama tam anliyamadim ışıklarının kapatıp çekersen daha net yorum yapabilirim

Ü

Üye silindi 22297

Guest
Tek bitki iiicinn bile bir tık küçük aşağıdaki alt dallara ışık gelmez ama sistem sade ve temiz nem makinası bile olmayabilir içerde sığmaz sonuç olarak benyendim ama tam anliyamadim ışıklarının kapatıp çekersen daha net yorum yapabilirim
75 cfl ampül yetmedi bende bu kabine olabilecek maksimum ışığı aldım bro. Bu 200w bile fazla çünkü çok ısı verdiği için kabinim ufak oldupu için maksimum iki günde sulama yapmam gerekiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha *****
  • H happyworld:
    ********* hahahaha
  • U umutsuzlar:
    ***** ***** *** ****** ****** **** ****** ****** ****** ** ***** ******* ****** ******** hahahaha hahahaha *** ********* ****** ** ******** ** ****** * ****** ****** ********* * ******* ********** *** ********* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ******* ****** ********* ***** *** ****** ****** **** ****** ****** ****** ** ***** ******* ****** ******** hahahaha hahahaha *** ********* ****** ** ******** ** ****** * ****** ****** ********* * ******* ********** *** ********* hahahaha*
  • H happyworld:
    ***** ****** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ***** ******** ******* **** ********* ***** ******** ** ******* hahahaha** **** ********** ********* ********** ****** ********
  • H happyworld:
  • U umutsuzlar:
    hahahaha ** **** ***** ********** ***** *** **** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ********** hahahaha ** **** ***** ********** ***** *** **** ********** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha******* *** ******** hahahaha******** ***** *** ****** *******
    ******** *** ****** ***** ***** ****** ****** ******* *** ****** **** ********* ******** ****** ****** ***** *** ***** ******* ***** ***** hahahaha******* *** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* **** hahahaha *** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha
    ********* ********* **** **** **** **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
    ****** ******** ********* ***** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** ********** *** ***** hahahahahahahaha** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ******** **** ******* ********* ***** ********** *** ***** **
    Night owl Night owl: **** **** **** ******** **** ******* ********* ***** ********** *** ***** **