Jack Herrer Auto larım 22. gün YARDIM İLK GROW

emillio

Yeni üye
Merhaba herkese, Kızlarımla 22. güne girdik aynı gün ekmeme rağmen biri daha ufak kaldı.
İlk gübremi 2 gün önce verdim, bugünde büyük olana verdim küçüğün toprağı daha kurumamış.

Gübrelerken o 1 litreyi 1 haftada aralıksız mı veriyoruz yoksa boş sulama yapıyor muyuz acaba? (Sulama aralığı ve miktarı nedir?)
Sizce kızlarımın durumu nedir?
Nem düşük onu biliyorum küçük nem makinası aldım yaramadı, form da önerilerle büyük nem makinası alacağım.

Birde kelle felan kopartayım mı sizce auto ya önermiyorlarmış sanırım.
LST eğitimine ne zaman başlayabilirim?

emillio

Yeni üye
Merhaba herkese, Kızlarımla 22. güne girdik aynı gün ekmeme rağmen biri daha ufak kaldı.
İlk gübremi 2 gün önce verdim, bugünde büyük olana verdim küçüğün toprağı daha kurumamış.

Gübrelerken o 1 litreyi 1 haftada aralıksız mı veriyoruz yoksa boş sulama yapıyor muyuz acaba? (Sulama aralığı ve miktarı nedir?)
Sizce kızlarımın durumu nedir?
Nem düşük onu biliyorum küçük nem makinası aldım yaramadı, form da önerilerle büyük nem makinası alacağım.

Birde kelle felan kopartayım mı sizce auto ya önermiyorlarmış sanırım.
LST eğitimine ne zaman başlayabilirim?

Hocamlar yardımcı olacak yok mudur?

22. gün artık toprak kurudukça 100 gram ortalama gübre veriyorum doğru mudur?
gübrem biobizz indoor kitten

Algos

Kıdemli Üye
Kanka mor ışık altında hiçbir şey belli değil olmuyor. Işığı açıp ya da gün ışığında foto at.

Biri küçük biri büyük olur öyle şeyler genetikle alakalı. İki kardeş düşün onların bile herşeyi farklı .. takılma önemli değil henüz bebekler nemi 80 perde tut. Tutamıyorum diyorsan nem makinen gelene kadar petleri bir kaç noktadan del üstüne kapat bitkinin. Sürekli nemli tut petleri.

Biobizzin takvimine uygun uygulaman gerekir. Oradaki değerleri yarım doz vererek başla. Bitkide bir sorun görmezsen arttırarak takvimdeki değerlere çık. Bitkiyi takip ederek grow yaparsan sorunu daha çabuk çözersin. Auto bitkinin süresi kısa olduğu için stres ne kadar yaşarsa o kadar verim düşer. Yaotikcaa öğrenirsin ilk seferler ne alırsan kardır mantığıyla bak. Canna kullanıyorum biobizz bilmiyorum. Mesela canna da her sulama veriyorum ben çiçekte bir dolu bir boş, bazı growlarda flusha kadar verdiğim oldu bir sorun olmadı ama bio da farklı olabilir.

Ben 5. Kat çıkarken kelle alıyorum almayanlarda var stres yaşamasın diye saygı duyarım. Lst ye de kelleyle beraber baslayabilirsin ama çok abanma narin davran bu bitkiler narin olur. Yoğun strees yaşatma.

Yaprakların üzerinde sıvı görünüyor o yapraklar yanar . Yapraklara su, gübre vb dökme.. bitki fotosentezle beslenir ve bunu yapraklarıyla yapar. Yapraklara dikkat et.

Sulamani yavaş yavaş arttır.

Bol dumanlar umarım yararlı olur.

emillio

Yeni üye
Kanka mor ışık altında hiçbir şey belli değil olmuyor. Işığı açıp ya da gün ışığında foto at.

Biri küçük biri büyük olur öyle şeyler genetikle alakalı. İki kardeş düşün onların bile herşeyi farklı .. takılma önemli değil henüz bebekler nemi 80 perde tut. Tutamıyorum diyorsan nem makinen gelene kadar petleri bir kaç noktadan del üstüne kapat bitkinin. Sürekli nemli tut petleri.

Biobizzin takvimine uygun uygulaman gerekir. Oradaki değerleri yarım doz vererek başla. Bitkide bir sorun görmezsen arttırarak takvimdeki değerlere çık. Bitkiyi takip ederek grow yaparsan sorunu daha çabuk çözersin. Auto bitkinin süresi kısa olduğu için stres ne kadar yaşarsa o kadar verim düşer. Yaotikcaa öğrenirsin ilk seferler ne alırsan kardır mantığıyla bak. Canna kullanıyorum biobizz bilmiyorum. Mesela canna da her sulama veriyorum ben çiçekte bir dolu bir boş, bazı growlarda flusha kadar verdiğim oldu bir sorun olmadı ama bio da farklı olabilir.

Ben 5. Kat çıkarken kelle alıyorum almayanlarda var stres yaşamasın diye saygı duyarım. Lst ye de kelleyle beraber baslayabilirsin ama çok abanma narin davran bu bitkiler narin olur. Yoğun strees yaşatma.

Yaprakların üzerinde sıvı görünüyor o yapraklar yanar . Yapraklara su, gübre vb dökme.. bitki fotosentezle beslenir ve bunu yapraklarıyla yapar. Yapraklara dikkat et.

Sulamani yavaş yavaş arttır.

Bol dumanlar umarım yararlı olur.
Hocam çok yararlı bilgiler paylaştın, birçok şeyi daha iyi anlıyorum artık, teşekkür ederim.

İlk growum olduğu için heyecanlıyımda, Bir ton masraf ettim umarım işe yarar, gelişmelerden haberdar ederim teşekkürler. tekrardan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** ***** hahahaha** **** ***** *** **********
  • H Heisenberg01:
    ***** ****** **** ***** hahahaha*** *** ** ***** *** ** ******* *** ***** **** *****
    +1
  • H Heisenberg01:
    *** ** **** ********** **
  • H Heisenberg01:
    **** hahahaha** ** *** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    ** ** *** **** **** *** hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    *** ****** * ** ***** ** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ***** ******** ***** ********* **** ********* * ** *** ***** **** ******** ***** *** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ***** *** ****** * ** ***** ** **
  • H Heisenberg01:
    *** ***** ****** ******* ********* ******* ******** ******** ***** **** ***** ******* **** ** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    ******** ***** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ***** ***** ********** ********* hahahaha***
  • H Heisenberg01:
    ******** ******** ** ********** hahahaha* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * **** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ****** * **** hahahaha ********* **** *****
  • H Heisenberg01:
    ****** ******* **** *** *** **** **** **** * ** ***** ********* ******* ****** **** ***** ****** **** *******
    H Heisenberg01: ****** ******* **** *** *** **** **** **** * ** ***** ********* ******* ****** **** ***** ******...