Köfteci gerilla outdoor günlüğü

Chester

Yeni üye
25 Nisanda ektiğim 5 adet köfteci tohumlarım gelişimini hafta hafta raporlarla paylaşacagım gübre ve sulamaya gidiyorum sadece geçen sene 4 ay sürmüştü gelişmesi bu ay daha erken büyüme ihtimali varmı köfteci tohumunun auto çıkma ihtimali varmı

Son düzenleme:

Chester

Yeni üye
15 Mayıs güncel durumları hiç gübre vermedim sadece suluyorum 3 günde bir bitkilerimin 2 tanesini hayvan ezmiş bellerinden kırılmış

7 Haziran 2021 Bitkilerin Son Halleri

Son düzenleme:

rocker75

Yeni üye
Takipteyiz benimkilerde aynı seninki kadar gübre vermeye ne zaman başlıcaksın kaç saat güneş görüyor haber ver Başkan

Chester

Yeni üye
Takipteyiz benimkilerde aynı seninki kadar gübre vermeye ne zaman başlıcaksın kaç saat güneş görüyor haber ver Başkan
Geçen sene yaptığımda 1.5 aylıkken güvercin gübresinden şerbet hazırladım 5 litre suya 200 gram güvercin gübresi ekleyip 1 hafta dinlendirdim haftada bir suladım sonra yarasa gübresi kullandım pek ilgilenemedim dikkat çekmemek için günde 7 saat güneş alacak şekilde konumlandırdım mayıs 20 de ekmiştim Eylül’de hasat ettim 3 ağaçtan 250 gram almıştım 5 tohumdan 3 tanesi dişi çıkmıştı şimdi bilmiyorum kaç tanesi dişi çıkacak

Chester

Yeni üye
Takipteyim yaptıklarını daha detaylı anlatırsan daha iyi olur eyw ;)
İlk 3 gün kağıt havluda patlattım tohumları geçen senede aynı yöntemi yapmıştım yine o yöntemden ilerleyeceğim sonrasında 10 gün ufak saksıda besledim sonra toprağa geçirdim 1 ay sonra güvercin gübresinden şerbet yapıp vereceğim haftada bir doğal ortamda temel ihtiyaçlarını gidersen büyüyor ama hasat az oluyor bende forumdan araştırarak ilerlemeyi düşünüyorum

rocker75

Yeni üye
Geçen sene yaptığımda 1.5 aylıkken güvercin gübresinden şerbet hazırladım 5 litre suya 200 gram güvercin gübresi ekleyip 1 hafta dinlendirdim haftada bir suladım sonra yarasa gübresi kullandım pek ilgilenemedim dikkat çekmemek için günde 7 saat güneş alacak şekilde konumlandırdım mayıs 20 de ekmiştim Eylül’de hasat ettim 3 ağaçtan 250 gram almıştım 5 tohumdan 3 tanesi dişi çıkmıştı şimdi bilmiyorum kaç tanesi dişi çıkacak
Başkan 250 gr az oda 3 ağaç sen ilgilenmediğin için olabilirmi birde kafası nasıldı

balbazar

Yeni üye
Kanka bende gerilla yapıyorum bak Bi istersen

Chester

Yeni üye
15 Mayıs güncel durumları hiç gübre vermedim sadece suluyorum 3 günde bir bitkilerimin 2 tanesini hayvan ezmiş bellerinden kırılmış

20 Mayıs bitkilerin son halleri

20 Mayıs 2021 bitkilerin son halleri

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!