Küçük Kızlarım Büyümüyor Yardım

iamwho1

Yeni üye
Cümleten selamın aleyküm. Evime ufak bir sistem kurdum. Bir sure güzeldi fakat büyük bitkim dişi veya erkek mi bilmiyorum. Ufak bitkilerim de 3-4 gündür sarardılar ve büyümesi durdu. Önerilerinizden ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Teşekkürler 20231025_231418.jpg20231025_231347.jpg20231025_231347.jpg
20231025_231418.jpg20231025_231347.jpg20231025_231347.jpg

iamwho1

Yeni üye
Büyük bitki için yorumuzu da alabilir miyim rica etsem. 39. Gün suan da takribi 60 cm falan. Günlük sulama yapiyorum. Kendi gübrelerim var onlarla mikro ve makro tüm besinlerden veriyorum. 1ltye 2ml olacak sekilde genelde. 4 gün once 1ltye 5-6ml olarak verdim yaprak uclari yandı simdiliksadece su ile devam ediyorum. 4 gunluk surecte ise buyuk olan bitkim 20cm falan boy attı.Teşekkürler

iamwho1

Yeni üye
Toprağı ne kadar sularsam sulayayim sadece nemli kaliyor, camur olmuyor kesinlikle. Saksı altliğına dolan su ertesi gün kurumuş oluyor. Ortamdaki nemi de sabit tutuyor.

iamwho1

Yeni üye
20231026_012152.jpgHocam ekstra olarak suandaki Buyuk olan bitki 26 eylulde bana bu sekilde gelmisti. Ayni formul ve besleme programını kucuklere de uyguladım ama yapraklar sarardı

Toprakta hergün sulama yapıldığını kim söyledi sana dostum? Toprak kurumadan su verilmez hatanın ve bitkilerinin neden bu halde olduğu belli oldu hergün sulaman. toprak kurumadan su verme.

iamwho1

Yeni üye
Cok tesekkurler. Yanlisin neresinden donersek kardır. Toprak cok yapisik ve camur gibiydi sulamayi kestim topragida havalandirdim. Bakalim simdi bundan sonrasi beklemek sanirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **