Kısmi hasat

Freedoman

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar herkese bol hasatlar bitkimin bazı dallarındaki sömekler henüz hasata hazır değil ama bazıları hazır henüz flush atmadim bu hazır olanları almak istiyorum ama diğerlerinede yazık olcak bu bitkinin hazır olanlarini alsam geri kalanlar için biraz daha beklesem nasıl hazır sömekler için flush yapamayacağım yaparsam toprakta besin kalmayacak ne yapmamı önerirsiniz ?

Kanka

Administrator
Yönetici
Eriğe dalar gibi dalcan kanka :D bence sabırlı olmanı önerırım çok harman degılsen , altlar genelde cabuk olgunlaşır flush suyu normalden 2-3 gun kadar daha geç kurur bunu hesaba katarak ilerle

Freedoman

Yeni üye
Bilmiyom kanka kararsız kaldım ya sabırsızlık değil aslında tam olarak şimdi fazla olgunlaşmasını koltuğa yapistirmasini istemiyorum o yüzden bı an önce olmuşken toplaim diyorum erikleri kütür kütür

MasterOf

Kıdemli Üye
Eriğe dalar gibi dalcan kanka :D bence sabırlı olmanı önerırım çok harman degılsen , altlar genelde cabuk olgunlaşır flush suyu normalden 2-3 gun kadar daha geç kurur bunu hesaba katarak ilerle
Ustad peki autolarda bu sirali hasat olayini bize anlatabilirmisin ? Orn; flush attik 5 gune kurudu, 2 gun karanliga aldik ve olgun somekleri kestik. Alt somekler duruyo bu bitkiyi tekrar isik altina koyup gubre mi veriyoruz yoksa sade suya devammi ? Kendi adima konusuyorum aptala anlatir gibi anlatsan cok sevinirim :)

Ustad peki autolarda bu sirali hasat olayini bize anlatabilirmisin ? Orn; flush attik 5 gune kurudu, 2 gun karanliga aldik ve olgun somekleri kestik. Alt somekler duruyo bu bitkiyi tekrar isik altina koyup gubre mi veriyoruz yoksa sade suya devammi ? Kendi adima konusuyorum aptala anlatir gibi anlatsan cok sevinirim :)
Bir de 2. Hasatta ilk hasatın ortalama yüzde kaçı kadar hasat çıkar acaba? Bekleme süresi ilk bloom döneminde beklediğimiz kadar mıdır?

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka toprak kurudu ya tricomlara bakıcan daha %50 nın uzerıne cıkmadıysa rakılık 1 sulama daha geç , karanlığa alırken toprak kuru olsun , 2-3 gun karanlıgı yedıkten sonra kes ters as asıl o zaman olgunlasmaya baslıyo daldakı besınlerı cekerek tepkımeye gırıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ******* ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ********** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ** ******** ******* hahahaha*** *** ****** ****** **** ********* ****** ******** **** ******** **** ***** hahahaha*** ** ***** ******* ***** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha*** ***** **** ***** ********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******* ***** hahahaha********** ***** **** ***** ********
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ********* hahahaha *** ********* ***** ****
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha* ****** ***
  • bandaleros bandaleros: