Kızlarım ne durumda ?

Genetiğini bilmiyorum kanka sevdiğim sigaralardan aldığım tohumlar balkonum da güzel Işık gören yerde bakıyorum çiçeklenin 2. Haftasında

Genetiğini bilmiyorum kanka sevdiğim sigaralardan aldığım tohumlar balkonum da güzel Işık gören yerde bakıyorum çiçeklenin 2. Haftasında
Gayet güzel gidiyor kankam gerekli gübrelerini zamanında ver. Erken kesim yapma bitkide sakın oldu diyip kesme güneşler biraz uzak kaldı bu aralar. Gayet iyi gidiyorsun. Köfteci diye fazla şekline bakma genetiği nedir bilmiyoruz. Güzel gidiyor gübre olarak ne kullanıyorsun ?

Gayet güzel gidiyor kankam gerekli gübrelerini zamanında ver. Erken kesim yapma bitkide sakın oldu diyip kesme güneşler biraz uzak kaldı bu aralar. Gayet iyi gidiyorsun. Köfteci diye fazla şekline bakma genetiği nedir bilmiyoruz. Güzel gidiyor gübre olarak ne kullanı
Gayet güzel gidiyor kankam gerekli gübrelerini zamanında ver. Erken kesim yapma bitkide sakın oldu diyip kesme güneşler biraz uzak kaldı bu aralar. Gayet iyi gidiyorsun. Köfteci diye fazla şekline bakma genetiği nedir bilmiyoruz. Güzel gidiyor gübre olarak ne kullanıyorsun ?
Kankacım elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum genetiğinin çok iyi olduğunu düşünüyorum kankacım soğuklar geliyor o korkutuyor yetişmez diye gübre olarak bio biz bloom kullanıyorum keçi pekmeziyle aroma katıyorum haftalık gübre periyoduyla gidiyorum hasat için illa büyüteç mi gerekli

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****