Kaç Bitki Yetişir

cannabiscity

Kıdemli Üye
Selamlar bol growlar sevgili dostlarım :)

120*120*200 Kabinde ve
150*150*200 Boyutlarında kabinlerde kaç adet photo bitki yetişir tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Ü

Üye silindi 24264

Guest
ne kadar uzun sure vegde tuttuguna bagli olduguna deyinerek 150 icin 4-5 zorlarsan 6 120 icin genel olarak 4 bitkileri ne kadar vegde tuttuguna bagli ama sonucta

cannabiscity

Kıdemli Üye
ışık yok kanka duruma göre ışık alacağım kaç adet bitki sığar yani güzel bakılırsa ona göre kabin seçeceğim

nasa

Doktor
ışık yok kanka duruma göre ışık alacağım kaç adet bitki sığar yani güzel bakılırsa ona göre kabin seçeceğim
veg döneminde bitkilerini ne kadar dallandırıp budaklandırırsan o kadar az bitki yetiştirmen gerekir mesela 60x60 kabinde 2 bitki yapanda var 150x150 kabinde 2 bitki yapanda var sen ne istiyorsun tam olarak

cannabiscity

Kıdemli Üye
veg döneminde bitkilerini ne kadar dallandırıp budaklandırırsan o kadar az bitki yetiştirmen gerekir mesela 60x60 kabinde 2 bitki yapanda var 150x150 kabinde 2 bitki yapanda var sen ne istiyorsun tam olarak
Benim için 3 ideal abim ve ben ikimize ve ara sıra arkadaşlar geliyor takılıyoruz felan bize 3 bitki ideal

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Selamlar bol growlar sevgili dostlarım :)

120*120*200 Kabinde ve
150*150*200 Boyutlarında kabinlerde kaç adet photo bitki yetişir tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Adet kullandigin saksi büyüklügüne ve bitkinin cinsine göre degisir.

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Sevgili dostum nasa arkadaşımız sana şunu demek istiyor yanlış bilmiyorsam nasa beni düzelt lütfen 100 veya 200 lt bir saksıya çiçegini koysan başına da 2 adet 4000 watt veya 3 adet 4000 ışık koysan ve 1 yıl boyunca tam zamanını bilmiyorum 18/6 ışık düzeneğini hiç oynamazsan o çiçek sürekli büyür domates gibidir hatta sonsuz büyür bile diyebilirim... 12/12 'ye kadar 12 saat ışık 12 saat karanlık verince çiçeklerin sömeklenir senin ışığında eğer büyüteyim dersen her biri büyüdüğü için ışığın yetersiz kalacak yani ancak kedi alanını kaplayan çiçekleri büyütecek grisi heba olacak sen o ışıklala 2 lt saksılarda hatta kare saksı alıp yerden tasarruf edebilirsin 1m2 alanı aşmayacak bir şekilde büyütürsün ve çok dallanıp budaklandıramazsın veyahut 1 tane dişi olduğuna kesin inandığım bir çiçeği 3 ay iyice dallandırır sonra çiçeklendirirsin...:) sana kalmış bir ay büyt çiçeklenmeye sok vs vs...Saygılar :)

cannabiscity

Kıdemli Üye
Atuo flower kullanirsan 1 metrekareye 4 saksi normal disi kullanirsan 2 saksi koyabilirsin

Cok para verip kabin almana gerek yok. Kendin yap cok daha ucuza mal edersin
kardeşim marangoza gittim 100*100*200 dolaba 1700₺ fiyat verdi piyasasını bilmiyorum adamlar nasıl iş yapıyor felan ama pahalı geldi lan dedim kabinle aynı fiyat tavsiye edeceğin malzeme varmı ucuza gelecek kendim yapabileceğim

Ü

Üye silindi 24689

Guest
kardeşim marangoza gittim 100*100*200 dolaba 1700₺ fiyat verdi piyasasını bilmiyorum adamlar nasıl iş yapıyor felan ama pahalı geldi lan dedim kabinle aynı fiyat tavsiye edeceğin malzeme varmı ucuza gelecek kendim yapabileceğim
Evet var. Yapmak istedigin cadirin krokisini ciz. Citalari hesapla. Sallanmamasi icin iki adet araya capraz cita koymalisin. Onuda hesap et. Git citalari marangozlar sitesinden al. Bauhaus veya Koctas ta citalar cok pahali. Arasini oluklu mukavva ile kapat.Bu isi icin zimba cakar kullanabilirsin. Icini alüminyum folya ``ucuzu bu`` veya mylar yansitici film ile kapla ve giris yeri birak. Giris yerini siyah bir örtü ile kapatabilirsin. Dedigimi yaparsan tahmini 250-300 tl ye mal edersin

Ben 80 80 180 kabinde 2 bitki bakıyorum ama menmun değilim çadır ölçüsünden. Ama tek bitki baksaydım gayet menmun olurum bu grow sonrası tek bitki photo bakıcam 80 e80 ölçülerini tek bitki ile kaplarım. 400. Mh altında vegde

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Evet var. Yapmak istedigin cadirin krokisini ciz. Citalari hesapla. Sallanmamasi icin iki adet araya capraz cita koymalisin. Onuda hesap et. Git citalari marangozlar sitesinden al. Bauhaus veya Koctas ta citalar cok pahali. Arasini oluklu mukavva ile kapat.Bu isi icin zimba cakar kullanabilirsin. Icini alüminyum folya ``ucuzu bu`` veya mylar yansitici film ile kapla ve giris yeri birak. Giris yerini siyah bir örtü ile kapatabilirsin. Dedigimi yaparsan tahmini 250-300 tl ye mal edersin Üstüne bir kac cita fazladan cak. Lambalar ve koku filitresi icin lazim olacak

120 120 ölçülere istersen 16 adet 4 litre saksı atıp sog sistemide yapabilirsin yani bu senin ne istediğine nasıl istediğine bağlı 120 120 ölçülerinde suan ben olsam 2 photo bakarım 50 60 gün vegli ve sıkı lst ile beraber. 25 lt saksı ile.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ** **** ******** ****** ********* ******* ** ***** ********* ****** ******** *** ******* ****** ********** ***** hahahaha*** hahahaha****
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** **** ********** * ***** **** ********** ******** *** *** ******* *** ***** **** * ******* * **** ********** ********* ******** ****
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******** hahahaha ****** ***** hahahaha**** ***** ******** ****** ******** *****
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******* *** ** ******* **** ******** hahahaha ****** ***** hahahaha**** ***** ******** ****** ******** *****
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** ********* *** ***** *** ********* **** ********* ******* ******* ***** ** ****** ******* *** ******
  • shellman shellman:
    ***** *** ********** ********** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** **** **** ******** ******* ** ***** ******** ***** *** ********** ********** ***
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ********* ** ****** **** *** ********** ********* **** ********* *** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha* **** ********* ***** **********
  • shellman shellman:
    ***** hahahaha***** *** *** ****** ***** ****** ********* ** *** hahahaha**** ****** ****** hahahaha** ******** **** **** ******** ******* ** ***** ********
    +1
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    Mordecai Mordecai: **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******