Kabin için tafsiyeleriniz

Kendineelpatron

Yeni üye
Kankalar 5 adet kısa dönem bitki için kendim kabin yapıcam ahşap ustasıyım doğru ölçülere ve doğru havalandırma sistemine ihtiyacım var kaç metreküp karbon işimi görür giriş çıkışlar ne olmalı konunun ehli kankalardan yardım bekliyorum

erkek58

Yeni üye
5 auto için 100x100 yada 120x120 yeterli olur kanka 480m3 karbonda işini görücektir diye düşünüyorum. ışığıda güçlü seçmen gerek.
Peki kanka fırsatını bulmuşken ben de bi soru sokuşturayım araya :D 70x80x190 kabine kaç saksı koyulur max ve saksılar kaç litre olmalı (ışık 400W hps grow mh bloom)

Kendineelpatron

Yeni üye
Kanka gübre için neler önerirsin starter pack varmı önerdiğin marka

istr

Ordinaryüs
Selam :D Usta Ahşap işçiliği falan güzel ama ahşap nemi kaldırmıyor bir süre sonra bilgin olsun, yaklaşık bir buçuk grow idare etti, şuan gardıropta başladığım growuma ahşapta oluşan mantarlar yerine kabinde devam ediyorum :D Geniş alan istersen 120x120 bi kabin 5 adet kısa dönem bitki için oldukça ferah olacaktır. Benim gibi sıkıştıracaksan 80x80 bile yeter :D Ama bakımı çok zorlaşır
Benimki keyfi bir durum, bu kadar sıkıştırılmasını tavsiye etmem. Elimdeki tohumları bitirmek için gardıroptaki son growum bu şekilde olsun istemiştim, gardırop dayanmadı ama grow devam.

Son düzenleme:

Emmy

Müptezel
Maşallah kanka guzel olmus ama bakması cidden zor oluyor sıkışınca ama istr dedigi gibi keyfi bi durum masallah kankama hakkiyla yapiyor isini

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********