Kabin seti

İlk defa yapıcam kanka ölçüler yeterli değilmi sence 2 taneye
Kanka 60x60x160 kabin var bende. İki bitki 19 lt saksi yapacaksan imkansiz. 11 lt 2 auto yaparsin sikis tepis. İmkan varsa kabini buyuk al biraz daha. Birde bence hazir setler para tuzagi biraz arastirma ile kendin topla setini hem daha uygun hemde daha kaliteli olur. Simdiden kolay gelsin

Myalcin35

Yeni üye
Kanka 60x60x160 kabin var bende. İki bitki 19 lt saksi yapacaksan imkansiz. 11 lt 2 auto yaparsin sikis tepis. İmkan varsa kabini buyuk al biraz daha. Birde bence hazir setler para tuzagi biraz arastirma ile kendin topla setini hem daha uygun hemde daha kaliteli olur. Simdiden kolay gelsin
80/80/180 iyimi sence ozmn
Kanka 60x60x160 kabin var bende. İki bitki 19 lt saksi yapacaksan imkansiz. 11 lt 2 auto yaparsin sikis tepis. İmkan varsa kabini buyuk al biraz daha. Birde bence hazir setler para tuzagi biraz arastirma ile kendin topla setini hem daha uygun hemde daha kaliteli olur. Simdiden kolay gels

Myalcin35

Yeni üye
80x80 kabin. İki bitki icin daha kullanisli olur. İsikta led isiklar ekonomik enerji tasarrufu açısından verimleride gayet yeterli aklinda olsun.
Kankam peki auto yapmak istiyorum ben bunun için tohumlar varmı yoksa tohumlar auto tohum photo tohum diye ayrılıyomu hepsi aynımı yoksa farkedermi ben auto yapmak istiyorum ama ilk kez yapıcam

Işığı led almanı öneririm hps zor iş hele ilk growda . Birde her led aynı değil üzerinde yazan 1000w2000w gibi değerlere aldanma prizden çekeceği watt önemli led almadan önce foruma sor paran ziyan olmasın :)

Kankam birde ilk defa yetiştiricem bana kolay yetişen aynı zamanda güzel kafalı mahsülü iyi bi tohum önersene
Kanka sativalar strese daha dayanıklıdır ilk defa yapacağın için sıkıntı yaşayabilirsin sativa baskın genetiklerden denemeni tavsiye ederim. Mexican airlines olabilir süper lemon haze olabilir jack herer olabilir Blue dream olabilir amnesia olabilir seç birini bunların hepsi güzel genetikler seç birini kafana göre

Grow Muhabbetleri
Help Users
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ****** ***** **** ******** ** ********* *** ** ******** ******* **** **** ******* **** ** ****