Kabin yardım

Eses33

Yeni üye
S.A arkadaşlar kabinimi bu sekilde hazırladım yanlış yada eksik varsa lutfen belirtiniz 

Kabini 80x80x180cm

50x42 cm Ayna Reflektör

MagicPlant 400w HPS Grow + Bloom

Metal Kutulu Kompakt Balast 400w 

Kanal Tipi Fan 200m3/h ~ 2 adet 

Klipsli Vantilatör 15 cm

Zaman saati

Isı ve Nem Ölçer

Kumaş saksı 20 litre 3 adet 

Biobizz Toprak All Mix 50 Litre

EmreGanja

Yeni üye
Gayet güzel kanka sistem ama all-mix yerine light-mix alsaydın keşke gübre verirken dikkat et bide ilerde koku sorunun olur illaki bi aktif karbon ekle hava sistemine bide bi torba co2 torbası al as kabine bol hasatlar kazasız belasız

Barberist

Yeni üye
Cvp: Kabin yardım

Kanka ayıp ediyon yazayım da senin sistem benimkine bin basar o yüzden yazmadım . Ben cfl kullanıyorum tek bitkim var köfteci tohumu . Kabin kıyafet dolabı gübre kuş boku şerbeti , bide çiçekcide satılan bitki besini . Yansıtıcı araba ön cam güneşliği kullandım . Evde kalorifer, soba vs hiçbirsey yanmiyo boş olduğu için . Kuluçka sitesinde satılan ısıtıcı lamba aldım 28 e sabitledim dereceyi . Altına da 1 tas su koydum nemi öyle sağlıyorum. Bide USB vantilatör var ufak .  bitki 2 haftalık taş gibi maşallah :D senin sistem iyi kanka Allah çarşını pazar etsin :D

Eses33

Yeni üye

EmreGanja' Alıntı:
Gayet güzel kanka sistem ama all-mix yerine light-mix alsaydın keşke gübre verirken dikkat et bide ilerde koku sorunun olur illaki bi aktif karbon ekle hava sistemine bide bi torba co2 torbası al as kabine bol hasatlar kazasız belasız

Koku sorunum yok kanka birakcam butun eve yayilsin en sevdiğim koku çünkü ve bu arada Dediklerini alacam daha almadım kanka Sağol ilgilendiğin için

Barberist' Alıntı:
Kanka ayıp ediyon yazayım da senin sistem benimkine bin basar o yüzden yazmadım . Ben cfl kullanıyorum tek bitkim var köfteci tohumu . Kabin kıyafet dolabı gübre kuş boku şerbeti , bide çiçekcide satılan bitki besini . Yansıtıcı araba ön cam güneşliği kullandım . Evde kalorifer, soba vs hiçbirsey yanmiyo boş olduğu için . Kuluçka sitesinde satılan ısıtıcı lamba aldım 28 e sabitledim dereceyi . Altına da 1 tas su koydum nemi öyle sağlıyorum. Bide USB vantilatör var ufak .  bitki 2 haftalık taş gibi maşallah :D senin sistem iyi kanka Allah çarşını pazar etsin :D

Allah razı olsun kanka sanada bol hasatlar dilerim

Eses33

Yeni üye

HighTimes' Alıntı:
Eses33' Alıntı:
S.A arkadaşlar kabinimi bu sekilde hazırladım yanlış yada eksik varsa lutfen belirtiniz 

Kabini 80x80x180cm

50x42 cm Ayna Reflektör

MagicPlant 400w HPS Grow + Bloom

Metal Kutulu Kompakt Balast 400w 

Kanal Tipi Fan 200m3/h ~ 2 adet 

Klipsli Vantilatör 15 cm

Zaman saati

Isı ve Nem Ölçer

Kumaş saksı 20 litre 3 adet 

Biobizz Toprak All Mix 50 Litre

ph ölçer / co2  ( kendinde yapabilirsin )

Nasıl yapabilirim başkan?

Ganja38

Yeni üye

selamın aleyküm kanka, çok güzel sistem co2 unutma ama cigaran bol olsun. Bide maliyet yazarsan kanka bilelim

Eses33

Yeni üye

Ganja38' Alıntı:
selamın aleyküm kanka, çok güzel sistem co2 unutma ama cigaran bol olsun. Bide maliyet yazarsan kanka bilelim

Aleyküm selam kanka 
kabin ve malzemeleri 1385 tl 
CO2 Torbasi 280 tl 
Bide gübreler var işte onlar ne kadar tutar bilmiyorum

Eses33

Yeni üye

Cetene' Alıntı:
co2 tarifi :)

2,5 litre kola peti ( petin başını kes )
Sıcak su doldur
2 - 3 bardak toz s e k e r
10mg kuru maya
Karıştır koy kabine.

Kanka bak bunu söylemen çok iyi oldu daha almamıştim zaten . Bide bu verdiğin tarif kac gün gider onuda yazarsan sevinirim çok teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****