KABİN ISITMA?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26895
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 26895

Guest
Arkadaşlar dışarıdan hava alıyorum ve sorun şu ki kışın -30 lara kadar düşen bir hava var. Kuzeydoğu Anadolu bölgesinde yaşıyorum. Sorunumun çözümünü bu şekilde ayarladım. Karbon ısıtıcıyı borunun grow odası girişi yani soğuk temiz havanın girişine rulo yaptım. Hava rulonun başından soğuk giriyor rulodan odaya ılıklaşıyor. Problem yaşayanlar deneyebilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

WDT

Üye

Bu linkteki alet işimizi görür mü? İnfrared falan diyor bitkilere zararı olur mu?
Dostum bu ışık ısı üretmek için. Bitkiye direk gelirse yakar .kabin ni kaç derece daha ışıtman gerekiyor ?

mami10_

Doktor
Karbon filim al sadece bu ürünlerin hepsi gerekli değil sana,ir ampul iş görür ama tehlikeli olur bitkiçin

betta

Yeni üye
hiç birine gerek yok kankalar az elektrik bilgisi var ise dijital termostat yazsın ondan sonra 1 amper 12v adaptör 25x80 cm karbon ısıtıcı internette yapılışı var basitte hiç uğraşmak istemiyorsa karbon ısıtıcı tak çalıştır diye aratsın aynı şekil hazır yapılmışı var

Ü

Üye silindi 26895

Guest
hiç birine gerek yok kankalar az elektrik bilgisi var ise dijital termostat yazsın ondan sonra 1 amper 12v adaptör 25x80 cm karbon ısıtıcı internette yapılışı var basitte hiç uğraşmak istemiyorsa karbon ısıtıcı tak çalıştır diye aratsın aynı şekil hazır yapılmışı var
Bağlantı nasıl yapılacak bulamadım knk

Ü

Üye silindi 26895

Guest
anlatıyor bak kanka ampül yerine karbon ısıtıcı düşün anahtarlama yapıyorsun
Yaptım harika oldu kanka teşekkür ederim verdiğin faydalı bilgi için başka bir konuda havayı dışarıdan aldığımı havanın buz gibi olduğu zamanlarda ne yapmam gerektiğini sordum. Temiz hava şart diye dışarıdan aldığım soğuk hava bile ısınıyor alet sayesinde. Başka Bir başlıkta Konuyu konuşurken birkaç arkadaş dışarıdan hava alma olmaz falan dediler. Yaptım harika oldu bu alet ısı sorununu halletti. Hatta yönetici bir arkadaş sohbete dahil oldu tribe girip konumu kilitlemiş neyse canı sağolsun kafası güzeldir belki. Ama öneri gibi öneri çok teşekkür ederim brom.

betta

Yeni üye
Yaptım harika oldu kanka teşekkür ederim verdiğin faydalı bilgi için başka bir konuda havayı dışarıdan aldığımı havanın buz gibi olduğu zamanlarda ne yapmam gerektiğini sordum. Temiz hava şart diye dışarıdan aldığım soğuk hava bile ısınıyor alet sayesinde. Başka Bir başlıkta Konuyu konuşurken birkaç arkadaş dışarıdan hava alma olmaz falan dediler. Yaptım harika oldu bu alet ısı sorununu halletti. Hatta yönetici bir arkadaş sohbete dahil oldu tribe girip konumu kilitlemiş neyse canı sağolsun kafası güzeldir belki. Ama öneri gibi öneri çok teşekkür ederim brom.
rica ederim brom cevabıma like atarsan sevinirim faydalı olduysa ne mutlu dumanın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ******** hahahaha*** ******** ** ***** *** *****
    ********* ********* **** ** ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
  • Ofelaket Ofelaket:
  • Dodo Dodo:
    ******** ***** ********* ******** ***** *** ******** ****** ******** ****** ********* ******* hahahaha** *****
    +1
    **** ***** **** ******* ***** ******* ******* ***** **** ******** hahahaha *** ******* ***** ****** **** **** ******* *** **** *** ***** *** ****** **** ******
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* hahahaha **** hahahaha *** ********** ****** ****** hahahaha ***** ***** *** ****** hahahaha** ***** ********* ******** ***** *** ******** ****** ******** ****** ********* ******* hahahaha** *****
    **** *** ********* ******** ***** *** **** ******** *** **** **** ****** ** *******
  • Ofelaket Ofelaket:
    ******** ********** ****** ****** **** ********* ****** **** ****** **** ******** **** hahahaha ****
  • Dodo Dodo:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
    +1
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha ** hahahaha ***** ********* ****** ***** ******* **** ** ***** *** ***** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** **** ** * ** *** hahahaha *******
    ***** **** *** **** ******* *** **** ****** ******** ********** ****** ****** **** ********* ****** **** ****** **** ******** **** hahahaha ****
    **** ******** ***** **** *** ******* ***** *** ****** *** hahahahahahahahahahahaha* ** hahahaha ***** ********* ****** ***** ******* **** ** ***** *** ***** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** **** ** * ** *** hahahaha *******
    +1
  • Ofelaket Ofelaket:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ******** ******** **** hahahaha******** *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ******** ******** **** ****** hahahaha********* **** ****** *** **********
    hahahaha* **** ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahaha* **** ***** **
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha ***** ******** *********
    lavrens lavrens: ** hahahaha ***** ******** *********