Kafa karistiran LED isigim

dmt25

Üye
Kankalar habire burda etrafta insanlara soruyorum herkes farkli cevap veriyor, simdi once durumu anlatayim. Ben bir arkadasimdan cok ucuza LED aldim normal fiyatindan 200tlmi ne verdim ****. Ben simdi bunu kullaniyim diyorum bir sure fakat kime sorsam kac bitki bakar bu tum potansiyel diye 1 diyen var 4 diyen var ben bu isten bi bok anlamadim simdi, cok guclu bi isik degil diye 2 bitki diye dusunuyordum ama bir arkadasta 3 bitki tamamen destekler dedi iyice kafam allah bullak oldu ****.

Elimde Bulunan Isik; simdi buna ne dusunuyosunuz 1500watt diyor ama yalan bu arada 256 mi ne cekiyormu 1500 dedigi seye. Ben isik alana kadar yeni, hayalim bu isikla elimden geldigince koke bakip 1-2 grow dan belli bir surelik hasat cikarmak, ama cok arada kaldim kac bitki bunun altina koyma konusunda yorumlarinizi bekliyorum

kronos

Üye
kanka 200tlye çok çok iyi almışsın arkadaşına bir teşekkür et bence
duvardan 250w çekiyor 3 bitki yetiştirebilirsin rahatlıkla

dmt25

Üye
Kanka çok bilgili değilim fakat 2 bitki icin kesinlikle yeteceğini düşünüyorum
kanka bende 2 bitki rahat destekler diye dusunuyormu ama 3-4 cikabiliosam onunda sansini kacirmak istemiyorum simdi biraz hayal gibi gozukuyo banna ama daha bilgili kisiler buralarda belki iyi bir haberle gelir :D

kronos

Üye
kanka bu ne gibi problemler cikarabilir, vejatatif donemde bitkilerin buyume donemini desteklemektemi zorlani? Ve nasil onlerim ben bunun ciakrabilicegi problemleri
yok kanka iyice baktım sıkıntı yok ledde gayet veg dönemide iyi k.b yanlış bilgilendirme için

Son düzenleme:
S

silas

Guest
Çok büyük olmadığı sürece 2 photoyu zorlar ama 3 tane auto rahat bakar, arkadaşın güzel kıyak yapmış, Prizden 190w çekiyor. iyi hasatlar kanka

M

MalrukLord

Guest
En temizi 2 tane garanti olur işin. 3 olur ama ne bileyim 2 en ideal

dmt25

Üye
En temizi 2 tane garanti olur işin. 3 olur ama ne bileyim 2 en ideal
kanka zaten bwnim anladigim kadariyla ne kadar bitki o kadar hasat deil isik el verdigi kadar ama ilk 2 grow icin kisitli zamanim oldugundan elimden geleni yapmak istiyorum hevesten :D bakalim belkide en sagliklisi sadece 2 ile kalmak umarim bi 4-5 aylik hasat cikarabilirim

M

MalrukLord

Guest
r bitki o kadar hasat deil isik el verdigi kadar ama ilk 2 grow icin kisitli zamanim oldugundan elimden geleni yapmak istiyorum hevesten :D bakalim belkide en sagliklisi sadece 2 ile kalmak umarim bi 4-5 aylik hasat cikarabilirim
Bol şans bro. Watt başına 1 grm ortalama diyorum 2 ağaçtan iyi bakarsan 250 grama kadar yolu var.

dmt25

Üye
Işık güzel. Ama kapsadığı alan 50cm yüksekten 1m2 alanda yeterli olur. Şimdi sen 1m kare alana kaç bitki koyacaksın. 2tane kaplar 3tane sıkışık olur diye düşünüyorum. 2tane rahat rahat bak deneyimine göre birdaha ki grov da yukseltirsin
kanka zaten ben yeni isikda alicam ustune zamanla simdi once cadir ve karbon filitremi cekmem kaldi hepsine para yetistirmek gotumu sikti iyice **** o zamana kadar bu isikla guzel isler cikarmak niyetim

2 Bitki Bakabılırsın Yaptıgım Arastırma ve Deneyımler E göre 200 w Prizden Çekiyorsa Yanlız Önemli Olan Şu Kabin İçinde ve Usugun Dusus Alanının 1m2 Den Daha Fazla Olmaması Isıgı Bıtkıye Huzmeleyecektır Yani Isık Guzel FIyat Guzel Hayırlı Olsun !

M

MalrukLord

Guest
aynen gördüm şimdi. 3. photo zor denemek lazım. photolar çok büyüyor. 70cm bitki var 1,5 metre bitki var, dediğin 3 tane 1,5 metre bitkiyse bakmaz.
benim photo white widow 110 cm oldu :D kol gibi sömek geliyor :D keşke lst yapsaydım dedirtti yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    * ***** ********* ******** ** **
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
    A active661: ***** **** hahahaha********* ********** ** ******