Kankalar deneyimli arkadaşlar cevap verirse çok sevinicem

Slh8989

Yeni üye
S.a kankalar bsey sormak istiyorum deneyim li arkadaşlar cevap verirmi lütfen 1.200 gram somek var ama daha yeni kesildi nemli kuruyunca tahmini ne kalır ve normal şartlarda kaç günde kurur asmadim kestim kolilerin içine bıraktım hava sirkülasyonu yaptım olduğu yerin sıcaklığı 20 derece de sabitledim tahmini ne kadar çeker yarışı gider mi gramaj da

Cvp: Kankalar deneyimli arkadaşlar cevap verirse çok sevinicem

Slh8989' Alıntı:
S.a kankalar bsey sormak istiyorum deneyim li arkadaşlar cevap verirmi lütfen 1.200 gram somek var ama daha yeni kesildi nemli kuruyunca tahmini ne kalır ve normal şartlarda kaç günde kurur asmadim kestim kolilerin içine bıraktım hava sirkülasyonu yaptım olduğu yerin sıcaklığı 20 derece de sabitledim tahmini ne kadar çeker yarışı gider mi gramaj da
[/qu4

450-600 arası kalabilir

sayhello

Yeni üye
Cvp: Kankalar deneyimli arkadaşlar cevap verirse çok sevinicem

Slh8989' Alıntı:

%70 i gider dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
    W Weed&Jess2k: ***** ** ***** ********** ****