Kankalar el atın

Weedorweed

Yeni üye
Bu güzel toplum için adminlere teşekkürler öncelikle.Krallar yaklaşık bi 45-50 gündür camımın önünde yetiştirdiğim 3 fidan var.Aynı saksıya atıp ümit beklemediğim tohumlar beni şaşırttı ve büyüdüler.Ayrı saksılara alırken biraz zedelendi kökleri ama olsun tam gaz büyüyorlar.Şimdi konumuza gelirsek üçünün cinsiyetini daha bilmiyorum umarım dişi çıkar,yanyana büyürken polenlemeden sıkıntı çıkarmı sizce?Düzenli olarak güneş ışığı ve toprağı kurudukça su veriyorum,aynen bu şekilde devam edip verim alıabilir miyim kankalar bana el atın.Sıvı gübre olarak genel kullanım aldım.Her gün düzenli olarak dışarı çıkartıp bıtkılerı rüzgar almasını sağlıyorum ve açık alanda güneş ışığına bırakıyorum ki daha hızlı ve sağlıklıklı büyüsün.Tavsiyelerinize açığım bol dumanlar :)

Ekli dosyalar

• marıı (1).jpg
    marıı (1).jpg
    477.9 KB · Görüntüleme: 22
  • marıı (2).jpg
    marıı (2).jpg
    476.9 KB · Görüntüleme: 26

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
    T Turco: ** ***** ******