Kankalar fotoğraf yükleyemiyorum yardım edin bilgili arkadaşlara bitkilerm halkında birşey soracağım

Yesil888

Ordinaryüs
Asagidaki linki tikla, süreyi uzat, oradaki linki kopyala buraya yapistir.
Farenin okunu fotografin üzerine getir, sag tik yap,bununla actan PAINT i sec, resimi paint ile acacak. sonra piksel i isaretle ve altta cikan sayisal degerleri kücült, tekrar kaydet, resim boyutu kücülecek.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka exif silmeyi ihmal etmeyin. Exifi silinmeyen fotodan amcalar eliyle koymuş givi bulur adresinizi

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka telefon için program lazım, web için nasıldı hatırlamıyorum. Google amcaya yaz fotodan exif silmek diye ,hemen yeşillendirir seni

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ******* ********** hahahaha ***** **** ***** ****** *** ***** ****** ** ** ****** *** ** ********* ********* ***** **** ****** ******** ***** ** ***** ****** *** ******** ******** ***
  • 2 2008Grower:
    2 2008Grower: ***** ********** ***** ******