Kankalar sorun nedir kurtarabilir miyim kızları

Glabel

Yeni üye
Kankalar iyi forumlar bazı sebeplerden dolayı çocuklarla ilgilenemedim ve durumları pek iç açıcı durmuyor. hayata geri döndürebilir miyim baya küçük kaldılar ve stress altındalar sıkıntılarını bir türlü çözemedim genetikleri 3 adet blue dream auto 40.gündeler. Fotoları gece çektim o yüzden uykuda oldukları için yapraklar aşşağıya doğru sabah olunca tekrar foto atarım
Sıkıntılarım şunlar; havalandırmam kötü ve küf sıkıntısı var gibi sizce hayata geri döndürebilir miyim gübre olarak bir tek advanced nutrients sensi bloom ab 4ml/l veriyorum.

delelet

Üye
alttaki yaprakların sararmasına kafayı takma normal, 40. gün için zayıf dediğin gibi ama devam et kanka, pek bi sorun görünmüyor

Turkish man

Doktor
Dostum şuanda sulamayı kes. Toz yarasa gübresi sipariş et. Bir çay kaşığı saksı başına etrafına serp normal su ile sula sonra. Bu işlemi yaptıktan sonra tekrar gübre takvimine dönebilirsin. İyi growlar dostum. Sararan yapraklarının kuru yerlerini kes at bir de boşuna ağırlık yapıyorlar

Glabel

Yeni üye
Eyvallah dostlar. PH metre şiparişi verdim 1-2 güne gelir 7ph lı su kullanıyorum ama kullandığım gübre ph master olduğu için biraz daha düşürüyordur diye düşünüyorum

Glabel

Yeni üye
Kanka bu bitkileri sorun havalandirma degil onu soyliyim. 40 güne göre bitkilerin büyük. Benim bitkiler 30 günlük seninkinin yarısı kadar. Sorun sunlardan kaynakli olabilir sen cozersin sonucta bitkiye ne yaptigini bilemeyi. Ph,gubre fazlaliligi ve ya eksikligi, asiri ve ya az sulama, yüksek isi, dusuk isi. Hangisi oldugunu bulmak sana kalmis artik.

Glabel

Yeni üye
Kanka bu bitkileri sorun havalandirma degil onu soyliyim. 40 güne göre bitkilerin büyük. Benim bitkiler 30 günlük seninkinin yarısı kadar. Sorun sunlardan kaynakli olabilir sen cozersin sonucta bitkiye ne yaptigini bilemeyi. Ph,gubre fazlaliligi ve ya eksikligi, asiri ve ya az sulama, yüksek isi, dusuk isi. Hangisi oldugunu bulmak sana kalmis artik.

PH yüzünden olduğunu sanmıyorum çünkü 7phlı su kullanıyorum ama gübrem ph perfect olduğu için ph'ı belli bir seviyeye kadar ayarladığını tahmin ediyorum ph metre siparişi verdim zaten 2-3 güne elimde olur. gübre fazlalığı olduğunuda sanmıyorum büyük ihtimalle gübre eksikliği sizce hangi gübreden almalıyım ona göre sipariş vereyim. ısı seviyelerim ışık açıkken 26-27 derece ışık kapalıyken min 20-21 dereceye düşüyor. Nem miktarını ayarlayamıyorum sadece ama oda maks 65 70 oluyor normalde 55 60 civarlarında.

kasvetti

Yeni üye
Dostum şuanda sulamayı kes. Toz yarasa gübresi sipariş et. Bir çay kaşığı saksı başına etrafına serp normal su ile sula sonra. Bu işlemi yaptıktan sonra tekrar gübre takvimine dönebilirsin. İyi growlar dostum. Sararan yapraklarının kuru yerlerini kes at bir de boşuna ağırlık yapıyorlar
Kanka selam,şu toz yarasa gübresinin kullanımıyla başım dertte. Autolarım var yakmak istemiyorum. 11lt'lik saksılardalar. Bir çay kaşığı uygulamasını sadece bir kez mi yapıyorsun? Ve toz uygulamasını yaptıktan sonra Bloom(biobizz) düzenli olarak vermeye devam etmeli miyim? Başlık da açtım ama ilgilenen pek olmadı. Cevaplarsan sevinirim.Şimdiden çok sağol.

Son düzenleme:

Turkish man

Doktor
Kanka selam,şu toz yarasa gübresinin kullanımıyla başım dertte. Autolarım var yakmak istemiyorum. 11lt'lik saksılardalar. Bir çay kaşığı uygulamasını sadece bir kez mi yapıyorsun? Ve toz uygulamasını yaptıktan sonra Bloom(biobizz) düzenli olarak vermeye devam etmeli miyim? Başlık da açtım ama ilgilenen pek olmadı. Cevaplarsan sevinirim.Şimdiden çok sağol.
Dostum kusura bakma geçen forumda terbiyesizsin birisi ile tartıştım ban yemişim 3 gün ondan cevap veremedim. 1 çay kaşığı etrafına serp sadece grow gübresi ver brom ondan sonraki sulamada devam edebilirsin grow ve blooma

kasvetti

Yeni üye
sağolasın dostum,oluyor arada banlar falan ya da boş yapanlar da zaman zaman...takmayalım çok,aynen dewamke, saygılar

kasvetti

Yeni üye
Eyvallah bro. Bu arada çay kaşığına gübreyi koyduktan sonra parmağınla düzelt sadece çay kaşığına sığsın fazlasını koyma sakın
öyle mi diyorsun kanka? genelde toprağın üstünü kaplayacak kadar serpiştir diyorlar ama korkuyorum autolarımı yakmaktan..o yüzden orta yoldan tatlı kaşığı kadar serpeceğim sanırım ne dersin ? xD

Turkish man

Doktor
öyle mi diyorsun kanka? genelde toprağın üstünü kaplayacak kadar serpiştir diyorlar ama korkuyorum autolarımı yakmaktan..o yüzden orta yoldan tatlı kaşığı kadar serpeceğim sanırım ne dersin ? xD
Beni dinle bence dostum bak yakarsın sonra küfür edersin bana :) gübreyi serptik den 25 30 gün sonra tekrar aynı şekilde kullan 2 kere kullanacaksın bu şekilde iyi verim alacaksın tecrübeleri döküyorum sana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ********* ****** **
  • T Turco:
  • T Turco:
    ******* *** *** *
  • L Levrekbaz45:
    ****** *** ******** hahahaha***
  • L Levrekbaz45:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ******* ****** ** ***** hahahaha **** ***** ******* ******** *****
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ******* ****** ********* ******** ***** hahahaha ****
  • T Turco:
    hahahahahahahaha*******
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** * ** **** ******** ******** ****** ******
  • T Turco:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* ****
    +1
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha******* **** ****** *** ********** ****** **
    +1
  • T Turco:
    ********* **** ******* hahahaha* ***** ** ** hahahaha* ****** ****** ******* ********** ********** *******
  • L Levrekbaz45:
    ***** ******** ******* ******* *** ****** hahahaha* ******* ** ********** hahahaha* **** hahahaha** ****** *** **** **** hahahaha* hahahaha*** hahahaha***** hahahaha* ****** ********** hahahaha**** **** ****** *** ***** ******
    +1
  • T Turco:
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha** *** ******** ***** ** ** ** ***** **** ********
  • T Turco:
    ***** ***** hahahaha*** ** hahahaha** ***** ***
    T Turco: ***** ***** hahahaha*** ** hahahaha** ***** ***